Przejdź do treści

Weight Manager – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Nowy produkt na odchudzanie Weight Manager obiecuje użytkownikom, że dzięki preparatowi mogą oni szybko spalić własną tkankę tłuszczową, a tym samym skuteczniej osiągnąć upragnioną wagę. Jeśli wierzyć oświadczeń producenta, niewiarygodne sukcesy utrata masy ciała będzie możliwe.

W każdym razie wypowiedzi producenta wywarły na nas tak duże wrażenie, że przeprowadziliśmy własne badania nad nowym preparatem. Co najmniej, odkryliśmy pewne sprzeczności. Jak dokładnie produkt zrobił w naszym teście produktu, można przeczytać poniżej w naszym nowym artykule o Weight Manager.

Weight Manager – Oferta

Spis treści

Co to jest Weight Manager?

Weight ManagerProdukt, który jest innowacyjny według producenta, jest sprzedawany jako suplement diety, który ma umożliwić szybką utratę wagi. Producent twierdzi, że użytkownicy mogą schudnąć szybko i skutecznie przy regularnym stosowaniu.

Zmiana diety lub ćwiczeń nie jest konieczna. Według informacji od producenta, specjalna kompozycja naturalnych składników w Weight Manager ma sprawić, że kilogramy po prostu spadną. Produkt ten ma wprowadzić organizm w stan ketozy.

Diety ketogeniczne stają się coraz bardziej popularne, ale mają tę wadę, że dieta musi być całkowicie zmieniona i można spożywać tylko pokarmy ketogeniczne. To jest dokładnie to, gdzie Weight Manager przychodzi w, według producenta, ponieważ stawia organizm w dokładnie ten stan bez konieczności zmiany diety.

Opinie Weight Manager

Aby dowiedzieć się, czy te roszczenia są prawdziwe, przeszukaliśmy różne strony internetowe i media społecznościowe dla Weight Manager doświadczenia, które użytkownicy mieli z tym produktem. Teraz pokażemy Ci trzy reprezentatywne opinie klientów, które zostały zebrane dla Ciebie.

Pierwsza użytkowniczka była wyraźnie rozczarowana produktem, a jej opinia o nim była odpowiednio negatywna. Brała Weight Manager przez dłuższy okres czasu i według niej, nadal nie straciła ani grama. Widocznie rozczarowana, rozważa teraz poddanie się stosunkowo drogiemu zabiegowi liposukcji.

Ten człowiek miał podobne doświadczenie. Brał Weight Manager przez kilka dni, ale potem doświadczył bardzo silnych skutków ubocznych w postaci problemów żołądkowych i trawiennych. Następnie podjął decyzję o zaprzestaniu przyjmowania produktu. Nie stracił też na wadze.

Inna kobieta skarżyła się na wysoką cenę kapsułek Weight Manager. Również w jej przypadku efekt był powolny; w końcu nie udało jej się stracić żadnej zauważalnej lub wymiernej wagi. Jej zdaniem jest to produkt nieskuteczny.

Aktualne opinie o Weight Manager dostępne są pod adresem https://poznajmyopinie.pl/weight-manager/ w tym inne szczegóły oraz pełna analiza produktu na odchudzanie.

Test Weight Manager

Byliśmy bardzo zaskoczeni tymi wypowiedziami. Aby dowiedzieć się, czy produkt ma jakiekolwiek działanie lub czy te opinie klientów są naprawdę prawdziwe, postanowiliśmy przeprowadzić własny test Weight Manager. Zwracając się do naszych czytelników, szukaliśmy ochotnika do naszego samodzielnego eksperymentu.

W końcu, spośród licznych odpowiedzi, wybraliśmy Tanję. Chciała przetestować dla nas produkt przez okres czterech tygodni. W momencie rozpoczęcia testu, nasz tester miał 43 lata, ważył 78 kg i miał 1,65 m wzrostu. W tygodniowych odstępach czasu miała nam zdawać relację z wyników stosowania Weight Manager.

Tydzień 1

W celu przeprowadzenia autotestu w warunkach rzeczywistych, poprosiliśmy naszą ochotniczkę, aby nie wykonywała żadnych dodatkowych ćwiczeń podczas testu i nie wprowadzała żadnych nadzwyczajnych zmian w swojej diecie. Jednak poproszono ją, aby nie spożywała żadnych śmieci, słodyczy i tym podobnych. Obiecała przestrzegać tych instrukcji i zażywała Weight Manager zgodnie z zaleceniami producenta przed głównymi posiłkami, popijając odpowiednią ilością płynu.

Czytaj również:  Moring Slim - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Tydzień 2

Po drugim tygodniu testów Tanja poinformowała nas, że przyjmowanie suplementu przebiegało bez problemów i że zawsze o nim myślała, ponieważ położyła go na swoim stole kuchennym. Więc zawsze był w zasięgu wzroku. Niestety, powiedziała nam również, że nie straciła na wadze w ciągu pierwszych dwóch tygodni testu Weight Manager. Tanja zdawała sobie jednak sprawę, że po dwóch tygodniach jest jeszcze za wcześnie na wyciąganie wniosków, dlatego zgodziła się na kontynuowanie samokontroli.

Tydzień 3

Po kolejnym tygodniu samokontroli byliśmy bardzo ciekawi, czy preparat przyniósł oczekiwane efekty. Jednak Tanja po raz pierwszy zgłosiła lekkie efekty uboczne. W trzecim tygodniu pojawiły się bóle brzucha. Założyliśmy, że jest to efekt uboczny Weight Manager. Poprosiliśmy Tanję, aby zażywała preparat z odpowiednią ilością płynu, ponieważ producent zaleca co najmniej 240 ml. Nadal nie było utraty wagi.

Tydzień 4

Teraz nadszedł ostatni tydzień naszego samodzielnego testowania Weight Manager. Byliśmy bardzo ciekawi wyników. Jednak na wadze zauważyliśmy, że Tanja waży nadal 78 kilogramów. Nie udało jej się więc schudnąć dzięki preparatowi. Widocznie rozczarowani pożegnaliśmy się z Tanją i podziękowaliśmy jej za udział w naszym teście.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Weight Manager?

Niestety, preparat nie był przekonujący w teście własnym i zakładamy, że Weight Manager nie ma działania. Ponadto, najwyraźniej niezadeklarowane skutki uboczne mogą wystąpić z powodu środka, który uczynił nas dodatkowo sceptyczny oprócz braku skuteczności.


Ranking produktów na Odchudzanie - Maj 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 20.02.2024

 

Jednak, aby pomóc Ci schudnąć szybko, pokażemy Ci teraz naprawdę skuteczną alternatywę. Jest to preparat ICG Fatburner. Badania wykazały, że produkt ten jest skuteczny, a nasi czytelnicy są również całkowicie przekonani o tym.

Podczas naszych badań dowiedzieliśmy się, że producent Weight Manager reklamuje się, że produkt dietetyczny dostał ofertę w formatach telewizyjnych „The Biggest Loser” i „Die Höhle der Löwen”. Zakładając, że to stwierdzenie jest prawdziwe, produkt oczywiście otrzymałby w rezultacie ogromną ilość uwagi mediów.

Jednak podczas naszych badań dowiedzieliśmy się, że te stwierdzenia nie są prawdziwe. Weight Manager nigdy nie był reklamowany ani wspierany finansowo w tych programach telewizyjnych. Dlatego te oświadczenia są kłamstwami i fake news, które producent prawdopodobnie wykorzystuje, aby lepiej sprzedać swój produkt. Raz po raz spotykamy się z takimi wątpliwymi metodami reklamowymi, na przykład w przypadku znanego produktu Black Latte.

Dawno temu Stiftung Warentest zbadał różne produkty dietetyczne. Wśród nich były jednak tylko zatwierdzone leki, a nie suplementy diety. Niemniej jednak przyjrzeliśmy się bliżej stronie internetowej tej niezależnej organizacji konsumenckiej. Nie znaleźliśmy tam jednak żadnych dowodów na to, że badanie Weight Manager Stiftung Warentest miało miejsce.

zy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Badając produkt szukaliśmy również informacji o tym, czy działanie produktu zostało już potwierdzone badaniami lub oficjalnymi testami. Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o tym, czy odbyły się wiarygodne serie testów. Producent podaje, że Weight Manager posiada certyfikat. Nie jest jednak jasne, z jakiej instytucji pochodzi ten certyfikat, co pozostawia wątpliwości co do jego autentyczności i powagi.

Czytaj również:  Ketobooster kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Dla kogo przeznaczony jest Weight Manager?

Preparat skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą schudnąć poprzez ketozę bez przechodzenia na dietę ketogeniczną. Według producenta, osoby dotknięte chorobą mogą stracić dużo na wadze w bardzo krótkim czasie dzięki skuteczności Weight Manager. Jednakże, po naszym samodzielnym teście z udziałem ochotniczej osoby testującej, mamy duże wątpliwości co do tego stwierdzenia.

Przyjmując Weight Manager, organizm ma wejść w stan ketozy. W tym stanie organizm nie wykorzystuje już węglowodanów z pożywienia do pozyskiwania energii, lecz korzysta w tym celu z zapasów glikogenu. W tym stanie w organizmie gromadzą się ketony. Organizm ludzki wykorzystuje je następnie do produkcji energii.

Stosowanie Weight Manager

Według producenta, przyjmowanie preparatu powinno być dość proste. Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie przed posiłkami. Ważne jest, aby podczas przyjmowania kapsułek Weight Manager wypić co najmniej 240 ml. Aby wspomóc działanie preparatu, należy przygotowywać i spożywać przepisy przyjazne keto.

Te dodatkowe środki powinny pomóc organizmowi w jeszcze szybszym osiągnięciu stanu ketozy. Ponadto, należy unikać węglowodanów podczas przyjmowania Weight Manager. Producent podaje ponadto, że jeśli przyjmuje się trzy kapsułki dziennie, pozytywne rezultaty diety pojawią się jeszcze szybciej.

Efekty Weight Manager

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat tego, kiedy dokładnie powinno rozpocząć się działanie Weight Manager. Wiadomo jedynie, że każdy organizm inaczej reaguje na kapsułki. Jednak przy prawidłowym użytkowaniu możliwe jest zmniejszenie wagi nawet o 1000 gramów. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że w naszym teście własnym w ciągu 30 dni z naszym ochotnikiem testowym, nie odnotowano utraty wagi.

Skład Weight Manager

Podczas naszych badań, nie było łatwo dowiedzieć się, które skuteczne składniki zostały połączone w kapsułkach. Jednak udało nam się zebrać bardziej szczegółowe informacje na różnych stronach sprzedażowych producenta. Najważniejszymi składnikami Weight Manager są więc:

  • Beta-hydroksymaślan: Substancja ta ma zapewnić, że organizm jest wprowadzany w stan ketozy. To wyzwala metabolizm do wykorzystania energii, której potrzebuje z przechowywanego tłuszczu, a nie węglowodanów z pożywienia.
  • Węgiel aktywowany: Ten składnik Weight Manager zapobiega gromadzeniu się wolnych tłuszczów z powrotem do komórek ciała. W ten sposób aktywnie zapobiega się odkładaniu tłuszczu w organizmie i redukuje się niechciane złogi tłuszczu.
  • Omega-3: Składnik omega-3 zwiększa poziom hormonu leptyny w organizmie człowieka. Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędne dla wielu ważnych procesów w organizmie i przyspieszają metabolizm.
  • Ekstrakt z kokosa: Ten składnik zawarty w Weight Manager zapewnia przyspieszenie metabolizmu. Jednocześnie w organizmie dochodzi do oczyszczenia komórek, dzięki czemu zmniejsza się ilość tłuszczu odkładającego się na biodrach i brzuchu.
  • L-karnityna: Ten składnik w tym preparacie pomaga organizmowi rozbijać komórki tłuszczowe. Ma to od samego początku zapobiegać zwiotczeniu skóry i cellulitowi. L-karnityna jest również uważana za niezbędną dla zdrowej skóry.

Skutki uboczne Weight Manager

Weight Manager skutki uboczne są praktycznie wykluczone przez producenta. Uzasadnia to unikalną kompozycją składników, które mają zapewnić dobrą tolerancję wśród użytkowników. Bardzo wątpimy jednak w te stwierdzenia.

Wypowiedzi byłych użytkowników kapsułek Weight Manager w Internecie oraz wyniki naszego dobrowolnego testu z udziałem ochotnika pozwalają nam stwierdzić, że skutki uboczne i nietolerancje mogą z pewnością wystąpić.

Czytaj również:  Matcha Slim - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Najczęstsze skutki uboczne Weight Manager to bóle głowy i problemy trawienne. Naszym zdaniem producent powinien przynajmniej zwrócić na to uwagę i odpowiednio uprzedzić klientów o możliwych nietolerancjach.

Gdzie kupić Weight Manager?

Aby kupić Weight Manager, najlepiej jest odwiedzić oficjalną stronę sprzedaży producenta. Nie można zamówić produktu przez eBay, Amazon lub inne sklepy internetowe. Ponieważ produkt nie posiada PZN, nie można go również kupić w aptekach. Podczas naszych poszukiwań dowiedzieliśmy się, że drogerie takie jak dm czy Rossman również nie prowadzą sprzedaży tego produktu.

Cena Weight Manager

Na oficjalnej stronie sprzedaży producenta, kapsułki (60 kapsułek w opakowaniu) są sprzedawane na 39,99 euro. Weight Manager cena za opakowanie 180 kapsułek tam jest 119,98 euro. Jednak tutaj użytkownicy otrzymują dwa pakiety za darmo. Za cenę 79,98 euro, klienci otrzymują 120 kapsułek i jedno darmowe opakowanie.

Stwierdziliśmy, że producent wielokrotnie reklamuje te ceny jako oferty specjalne. Ceny te były jednak dostępne przez cały okres naszego badania. Oprócz tych cen, które nie są dokładnie tanie, jest opłata za wysyłkę w wysokości 9,97 euro.

Najczęściej zadawane pytania

Weight Manager jest sprzedawany jako nowy cud odchudzania. Według producenta, każdy użytkownik może stracić wiele kilogramów wagi w krótkim czasie. W poniższej sekcji pytań i odpowiedzi naszego artykułu, zapewniamy Państwu więcej informacji na temat tego dodatku tak, że jesteś tak dobrze poinformowany, jak to możliwe przed dokonaniem ewentualnego zakupu.

Czy są produkowane w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii?

Podczas naszych badań, niestety nie znaleźliśmy żadnych dokładnych informacji na temat kraju, w którym te kapsułki są produkowane. Jest więc całkiem możliwe, że kapsułki nie są „made in Germany”, a nawet nie są produkowane w Europie.

Jak szybko mogę schudnąć stosując Weight Manager?

Na to pytanie można odpowiedzieć tylko indywidualnie. Producent podaje, że efekt może się różnić w zależności od osoby. W naszym teście własnym nie udało nam się jednak stwierdzić żadnego efektu.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Podczas naszych badań, nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat tego, czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy dla tego produktu. Na stronie producenta nie ma żadnych informacji na ten temat.

Czy Weight Manager to cheat pack?

Nie chcemy tutaj odpowiadać jednoznacznym TAK, czy jest to cheat pack. Pewne jest tylko to, że wiele osób nie jest zadowolonych z produktu i że w opiniach klientów, które widzieliśmy i w naszym teście własnym, nie wykazano żadnego efektu.

Analiza Weight Manager

Ketoza, którą Weight Manager ma wywołać w organizmie, jest dobrze znanym w nauce sposobem na utratę wagi. Producent tego suplementu wykorzystuje ten fakt reklamując swój produkt z tą naukową koncepcją.

Podczas naszych badań przekonaliśmy się jednak, że obietnice producenta z pewnością można nazwać nieprawdziwymi, co sugerował nasz autotest, podobnie jak opinie byłych użytkowników.

Samodzielny test z ochotniczką wykazał, że preparat nie spowodował u niej utraty wagi. W związku z tym, nie ketoza jest produkowany w organizmie i odpowiednio, użytkownik nie może schudnąć z tego preparatu. W związku z tym, nasza recenzja kapsułek jest negatywna. Niestety, dlatego musimy powiedzieć, że uważamy Weight Manager za nieskuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *