Przejdź do treści

UrinolPro kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

UrinolPro to produkt oparty na bazie naturalnych składników, który ma na celu oddziaływanie na układ moczowy człowieka. Powoduje on usunięcie szkodliwych drobnoustrojów z nerek, cewki moczowej, oraz pęcherz, a także wspomaga odzyskanie pełnej kontroli nad procesem trzymania moczu i może spowodować zmniejszenie uczucia parcia na pęcherz. UrinolPro został stworzony specjalnie dla osób z problemami dotyczącymi nietrzymania moczu. Jest on dostępny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jedno opakowanie wyrobu zawiera 30 kapsułek o wartości 15 gramów.

Spis treści

Na czym polega nietrzymanie moczu i jakie są jego rodzaje?

To stan kiedy zachodzi, kompletnie zamierzone, w pełni wbrew woli człowieka, częściowe, tudzież zupełne opróżnienie pęcherze moczowego. Mamy stresowe nietrzymanie moczu, nietrzymanie z przepełnienia, nietrzymanie z parcia, lub ciągłe nietrzymanie moczu. Wszystkie te problemy mogą sprawić, iż człowiek zostanie postawiony w niekomfortowej dla niego sytuacji i będzie czuł się zawstydzony.

Co powoduje nietrzymanie moczu?

Na pojawienie się tych problemów mogą mieć wpływ takie czynniki jak przebyte przez kobietę ciąże i porody, nadwaga lub otyłość, cukrzyca, predyspozycje genetyczne, zaawansowany wiek, albo choroby neurologiczne, takie jak choroba Parkinsona. Niestety może być to także skutkiem chorób nowotworowych, do których należą rak w obszarze miednicy, rak cewki moczowej, rak prostaty, rak pęcherza moczowego, tudzież rak jelita grubego, dlatego objawów takich nie należy bagatelizować pod żadnym pozorem i należy skonsultować się z lekarzem.

Jak diagnozowane jest nietrzymanie moczu, oraz jego przyczyny i co zrobić aby je zdiagnozować?
W przypadku problemu z pęcherzem moczowym, należy udać się w celu konsultacji do swojego zespołu opieki zdrowotnej. Pomogą ustalić ci jakie podłoże ma twój problem. Specjalista prowadzący leczenie może poddać cię takim badaniom jak testy moczu na probówce w celu zbadania go, test polegający na kaszlu kiedy pęcherz jest w stanie napełnienia, testy mierzące poziom ciśnienia w pęcherzu i jak płynie twój mocz, badania ultrasonograficzne, zdjęcia rentgenowskie, cystoskopia, czyli badanie wykorzystujące małą, specjalną rurkę, umożliwiającą zajrzenie do pęcherza, czy tak zwany „dzienniczek oddawania moczu”, polegające na tym, iż pacjent zapisuje pewne szczegóły dotyczące jego oddawania moczu, w tym kiedy jest to robione, w jakich odstępach czasowych, oraz ile płynu jest wtedy uwalniane.

Urinol Pro – Oferta

Czytaj również:  Pumpkin Seed Pro kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Dla kogo UrinolPro jest przeznaczony?

Jest on polecany ni tylko osobom w podeszłym wieku, ale dosłownie wszystkim osobom dorosłym cierpiącym na problemy związane z układem moczowym, w tym między innymi przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego, niezależnie od płci, ani wieku.

Skład UrinolPro

Czas wymienić skład UrinolPro. Zacznijmy od pokrzywy, wykazuje ona właściwości moczopędne, przez co wspomaga przepłukiwanie, oraz oczyszczanie układu moczowego z bakterii, które są odpowiedzialne za problemy związane z nietrzymaniem moczu. Następnie przechodzimy do połonicznika nagiego, działającego przeciwbakteryjnie i rozkurczowo na mięśnie gładkie, powoduje obniżanie napięcia pęcherza, a także moczowodów, co ułatwia przepływ uryny. Sprawia on także, iż z organizmy zostają usunięte zbędne dla niego substancje, ułatwia przepływ moczu, oraz pomaga ograniczyć powstawania ryzyka wystąpienia problemów związanych z układem moczowym w przyszłości. Nie można zapomnieć o śliwie afrykańskiej i podagryczniku pospolitym. Pierwsze z nich zwalcza drobnoustroje, a także pozytywnie wpływa na redukcję stanów zapalnych, oraz walkę z toksynami, a drugie powoduje stan uspokojenia i wyciszenia, co więcej wspomaga prawidłową przemianę materii organizmu, redukując przy tym stany zapalne układu moczowego. Do mniej istotnych składników UrinolPro należą substancje wypełniające, czyli celuloza w postaci proszku i twarda kapsułka żelatynowa. Niestety preparat zawiera także śladowe ilości alergenów, w tym migdały, gluten, sezam, różnego rodzaju orzechy. Jedna kapsułka specyfiku o pojemności około 530 mg, zawiera 80 mg śliwy afrykańskiej, tyle samo pokrzywa zwyczajnej DER 4:1, 70 mg połonicznika nagiego, oraz 60 mg podagrycznika pospolitego.

Stosowanie UrinolPro

Należy spożywać 1 tabletkę specyfiku dziennie, popijając ją przy tym wodą. Zalecanej dawki nie można pod żądnym względem przekroczyć. Podstawowy czas zażywania UrinolPro powinien wynieść 30 dni, jednak twórca zaznacza, aby przedłużyć go do 90 dni. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po 5-7 dniach. Dużą zaletą wyrobu jest fakt, iż nie jest on lekiem a suplementem, więc do jego nabycia nie jest konieczna recepta od lekarza.

Efekty UrinolPro

Produkt ten zdecydowanie warto wybrać, ze względu na to, że jego składniki mogą pomóc oczyścić układ moczowy ze szkodliwych drobnoustrojów i bakterii, zmniejszyć związane z tym układem stany zapalne, złagodzić ból doskwierający konsumentowi, ułatwić przepływ moczu, zredukować uczucie pełnego pęcherza, łagodzi ból, co więcej swędzenie, występujące między oddawaniem moczu, zminimalizować jak to tylko możliwe ryzyko popuszczenia złotego deszczu. UrinolPro może też podnieść libido. 5-7 dnia stosowania suplementu powinno zacząć znikać uczucie dyskomfortu, odczuwane u konsumenta w dolnej części brzucha. Ponadto wizyty w ubikacji powinny stawać się coraz rzadsze i bardziej komfortowe. 10-14 dnia stosowania parcie na pęcherz powinno zostać w znacznym stopniu zredukowane, niezależnie od warunków panujących w otoczeniu w którym przebywamy. Natomiast 30 dnia korzystania z UrinolPro przepływ moczu powinien być usprawniony, a osoba poddająca się kuracji powinna mieć możliwość nad procesem jego trzymania. Po pełnej 80-90 dniowej kuracji szanse powrotu choroby przez rok są bliskie zeru.

Czytaj również:  Snoril - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Przeciwwskazania i zalecenia UrinolPro

Podczas stosowania specyfiku należy w pełni przestrzegać wskazanego przez producenta dawkowania. Zalecane jest prowadzenie zdrowego trybu życia, w tym prowadzenie zbilansowanej diety. Produkt należy trzymać w zamkniętym opakowaniu, w pokojowej temperaturze, w nienasłonecznionym, oraz chronić przed wszelką wilgocią. Oczywiście nie można zapomnieć o sprawdzaniu co jakiś czas daty przydatności. Konieczne jest także trzymanie go w sposób niedostępny dla małych dzieci. Jako Suplement diety nie może być używany jako zamiennik.

Skutki uboczne UrinolPro

Składniki z których wyrób się składa są tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego, a kapsułka z żelatyny, co sprawia, że w związku z braniem specyfiku nie powinny pojawić się jakiekolwiek efekty niepożądane przez osoby stosujące preparat.

Czy UrinolPro jest bezpieczny dla naszego zdrowia?

Tak jak już było wspomniane nie powinien on powodować jakichkolwiek skutki uboczne, a jeśli już jakiekolwiek mają wystąpić to są to wyjątki, jak na przykład reakcja alergiczna, wynikająca z uczulenia na jakiś składnik, także osoby posiadające uczulenie na którykolwiek ze składników UrinolPro nie mogą go stosować pod żadnym pozorem! Produkt nie jest ponadto właśnie dla pociech, kobiet w ciąży i karmiących.

Gdzie kupić UrinolPro?

Suplement ten jest dystrybuowany przez samego producenta, który póki co nie planuje wprowadzenia swojego wyrobu do aptek, między innymi z powodu istniejącego ryzyka znacznego wzrostu ceny, co zmniejszyłoby popyt na jego produkt. UrinolPro można na spokojnie nabyć na stronach internetowych typu Allegro, czy Ceneo jednak istnieje ryzyko oszustwa i dostania nieoryginalnego produktu, dlatego należy zachować ostrożność podczas zamawiania.

Cena UrinolPro

W celu nabycia specyfiku będziemy musieli zapłacić sumę między 125 złotych, a 149 złotych za jedno opakowanie. W każdym bądź razie nie jest to zbyt wygórowana kwota, patrząc na efekty i skuteczność tego wyrobu.

Czytaj również:  Rectin krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Opinie UrinolPro

Te są wręcz świetne. Na który sklep internetowy nie wejdziemy, tam ocena produktu jest fantastyczna. Dajmy sobie za przykład portal Allegro, produkt został na nim oceniony w skali 5 gwiazdek na aż 4,72 sumując 100 opinii. W przypadku Ceneo UrinolPro jest oceniony na 4 gwiazdki, natomiast na stronie „Wspólnie dla zdrowia” ma aż 4.8 wytyczonej, przez 126 głosujących. Przemieszczając się po różnych witrynach w internecie, można wyczytać masę pozytywnych recenzji na temat UrinolPro, niewątpliwym okazem tego faktu jest przykład 53-letniego Aleksandra, który poleca suplement i jak to określił otrzymał pomoc w sytuacji, kiedy nie wiedział już co zrobić, nie mogąc znaleźć recepty na swoje problemy z układem moczowym, a znalazł ją dopiero w UrinoluPro. Natomiast 66-letnia Halina, chwaląca sobie wyrób, sugerując, że zadziałał on od razu. Następną ciekawą opinią na temat suplementu jest wypowiedź 34-letniego Kacpra, piszącego, iż produkt ten bardzo mu pomógł, a jego problemy związane z układem moczowym zostały dzięki niemu rozwiązane. Sumując to wszystko jasno wynika, że UrinolPro jest właściwym, cenionym przez konsumentów suplementem.

Badania kliniczne którym został poddany UrinolPro

W przypadku tego suplementu, został on poddany najsurowszym kontrolom Federacji Medycznych, a liczne laboratoria udowodniły, poprzez przeprowadzenie badań klinicznych skuteczność tego wyrobu.

Podsumowanie

Za produkcje odpowiada polska firma All Herbals z siedzibą w Choszcznie, mieście położonym w województwie zachodniopomorskim. Jak to określa się instytucja odpowiedzialna za produkcje UrinolPro wykorzystuje zaawansowane technologie spełniające standardy produkcji wszelkiego rodzaju suplementów, oraz ceni sobie dbałość o jakość swoich produktów. Stawia na bezpieczeństwo, a produkowane przez nią wyroby są w pełni zgodne z obowiązującymi w Unii Europejskiej przepisami. Ważna jest dla niej także różnorodność, co sprawia, że dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym jest wstanie zaprezentować konsumentom suplementy w różnej postaci. Przedstawiona tutaj analiza UrinolPro w publikacji oparta została na przykładzie zewnętrznych źródeł i danych na forum, blogach i portalach społecznościowych oraz ofertach producenta. Pozostałe informacje i właściwości na ten temat odszukać można pod adresem https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/urinary-tract-infection/symptoms-causes/syc-20353447 oraz na https://www.webmd.com/women/guide/your-guide-urinary-tract-infections pod którym opublikowano inne dane w tym badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *