Przejdź do treści

SmokeQuit tabletki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Palenie papierosów jest silnie uzależniające. Niestety osoby, które spróbują tej czynności często męczą się latami, aby to rzucić. Mimo że mamy tak wiele badań na temat szkodliwości palenia. Nie są one w stanie przekonać osoby palące do zaprzestania z tym nałogiem.

Jeśli palisz narażasz się na takie objawy jak:

 • napady kaszlu i suchość w gardle;
 • drapanie gardła;
 • bolesne kłucie w klatce;
 • szybciej starzejąca się cera;
 • gorszy zapach i węch;
 • włosy i paznokcie w gorszej kondycji;
 • ogólnie gorsze samopoczucie;
 • brak koncentracji;
 • brzydki zapach.

Poprzez rosnący problem z rzucaniem palenia wymyślono wiele preparatów zapobiegających. Jednym z nich jest SmokeQuit. W tym artykule opisujemy jego działanie, podajemy skład, zalecenia dawkowania oraz bezpieczne źródło zakupu.

Spis treści

Opinie SmokeQuit

Marian

Paliłem przez kilkadziesiąt lat w końcu powiedziałem dość. Żona walczyła ze mną już od kilku lat. Jednak zawsze znajdowałem sensowne dla mnie wytłumaczenie. Wyjście z kolegami, zbliżająca się impreza itp. To ciągnęło się długimi latami. Moja żona już miała dosyć smrodu, które powodują fajki. Nasze relacje w ostatnim czasie sporo się pogorszyły. W końcu zdecydowałem się na SmokeQuit. Wiedziałem, że bez zewnętrznego wsparcia sobie z tym problemem nie poradzę. Wiele lat sprawiło, że mój mózg nie myślał racjonalnie. Tabletki stosowałem przez cały miesiąc tak jak zalecano dla mnie w ulotce. Jednak zaprzestałem palić już po kilku dniach. Najlepsze było to, że naprawdę dużo łatwiej jest to rzucić. Nie miałem ochoty nawet przez chwilę na zapalenie fajki. Polecam osobom które zmagają się z tym samym problemem co ja. Naprawdę jeśli się chce to się da. A SmokeQuit w tym bardzo pomaga.

Jarek

Dzięki super produktowi jaki jest SmokeQuit rzuciłem nałóg już w jeden miesiąc. Szczerze powiedziawszy straciłem wszelką nadzieję. Miałem ponad 10 prób rzucenia, które nic nie dawały. Na szczęście tym razem nie robiłem tego sam. Pomagał mi w tym SmokeQuit. Bardzo ważne było to, że po rzuceniu palenia nie odczuwałem stresu. W przypadku wcześniejszych prób po dniu lub dwóch nie mogłem usiedzieć w miejscu. Starałem się coś z tym zrobić i się udało. Bardzo dziękuję za ten produkt.

Paweł

Po tylu latach myślałem, że zostanie to ze mną na zawsze. Próbowałem wiele razy, niestety za każdym razem nieskutecznie. Najgorsze było to, że już po kilku dniach niepalenia szybko się denerwowałem. Wtedy rozwiązanie było jedno, sięgnąć po fajkę. Gdy spróbowałem z SmokeQuit było inaczej. Od razu czułem, że mój organizm z brakiem nikotyny radzi sobie jakoś inaczej. To również był dodatkowy motywator. Pomyślałem jak nie teraz to kiedy. Udało się nie palę kilka miesięcy. Patrząc na osoby jak palą odczuwam do nich współczucie i wiem co przeżywają. Nie wiem jak mogłem wytrzymać ten smród.

Danuta

Nie patrząc już na najważniejsze czyli kwestie zdrowia. Mój wygląd był w tragicznym stanie. To wszystko spowodowane było nałogowym paleniem papierosów. Moja cera wyglądała o kilka lat starzej niż to było w rzeczywistości. Paznokcie i włosy były jakbym nigdy o nie niedbała. A robiłam to systematycznie. Mój oddech odstraszał wszystkich w okręgu dwóch metrów. Niestety to są tylko nieliczne wady palenia papierosów. Sprawiły one, że już na dobre rozpoczęłam walkę z tym wstrętnym nałogiem. Niestety szybko przekonałam się, że nie jest to takie proste. Pierwszy impuls był wieczorem, byłam zdecydowana na rzucenie od jutra. Oczywiście przed snem zapaliłam tego symbolicznego ostatniego papierosa. Rano budząc się czułam głód nikotynowy jak nigdy dotąd. Chodziłam przez dwie godziny po kuchni szukając sobie zajęcia. Mimo zjedzenia ogromnego śniadania nie ugasiłam pragnienia. Po ponad dwóch godzinach musiałam wyjść na fajkę. Tak bywało kilka razy. Postanawiałam potem chwilę wytrzymałam i szłam na papierosa. Mam to szczęście, że słyszałam o tabletkach SmokeQuit. Znajoma opowiadała mi jak jej mąż zaprzestał palenie po wzięciu kilku z nich. Zdziwiło mnie to, że przy ich użyciu nie miałam tej pustki w sobie bez papierosa. Każdemu, kto męczy się z problemem fajek polecam SmokeQuit. Z nimi jest możliwe ich odstawienie.

Efekty SmokeQuit

Na stronie producenta możemy przeczytać, że dzięki SmokeQuit nie będziemy odczuwać:

 • migren i zawrotów głowy
 • przyspieszonego bicia serca
 • rozdrażnienia
 • spadku koncentracji
 • zmęczenia
 • bezsenności
 • wahań apetytu
 • przybierania na wadzę
Czytaj również:  BooUps krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Dzięki poddaniu kilkudziesięcioma rygorystycznym badaniom mamy pewność, że SmokeQuit działa. Jego efekty są rozłożone na poszczególne tygodnie. Oto jak wygląda proces rzucania papierosów:

 • Etap 1 – ponad 93% osób, które stosowały SmokeQuit nie sięgnęło po papierosy już po 3 dniach stosowania tabletek, po 5 dniach zaprzestały kaszleć i odczuwać głód.
 • Etap 2 – prawie 96% badanych stwierdziło, że już nie odczuwają zawrotów głowy. Oraz znikł też niekończący się głód, przez który co chwilę podjadały.
 • Etap 3 – prawie 98% zauważyło, że mają dużo więcej energii na co dzień. Oraz już nie atakują ich migreny i inne bóle.
 • Etap 4 – ponad 98% ochotników powiedziało, że ich kondycja oddechowa wróciła na właściwe tory. A kilka miesięcy po kuracji nie mają najmniejszej ochoty na zapalenie papierosa.

Skład SmokeQuit

Substancję wchodzące w skład SmokeQuit są pochodzenia roślinnego. Znajdziemy w nim wiele pożytecznych składników, które na każdym froncie walczą ze szkodliwym działaniem papierosów.

 • Wyciąg z pokrzywy – jest on po to, aby oczyścić nasz z organizm z toksyn. Jest to bardzo ważny składnik, ponieważ nikotyna regularnie zanieczyszcza nasz organizm.
 • Schisandra – bez niej praktycznie nie da się rzucić palenia. Dodaje ona wiele energii oraz motywuje organizm do działania. Mając zajęcie rzadziej myślimy o zapaleniu papierosa.
 • Kofeina – działa neutralizując na skoki oraz spadki naszego ciśnienia we krwi. Brak nikotyny go obniża więc kofeina wchodzi na jej miejsce. Dodaje również dużo pozytywnej energii z której możemy czerpać całymi dniami.
 • Witamina C – wzmania odporność naszego organizmu oraz oczyszcza zaniedbywane przez nas drogi oddechowe. Jest powszechnie znana ze swojego pozytywnego działania na organizm ludzki.

Dzięki idealnie dobranej proporcji wszystkich wyżej wymienionych leków uda Ci się rzucić palenie. Jest to najważniejsza z zalet, jednak wartym uwagi jest fakt, że SmokeQuit działa też na inne problemy z organizmem stale wspierając go z każdej strony.

Czytaj również:  Calminax kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skutki uboczne SmokeQuit

Z racji pochodzenia roślinnego substancji zawartych w produkcie jest on bezpieczny. Jednak jest kilka sytuacji w których należy zastanowić się nad przyjmowaniem SmokeQuit. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz dziecko nie powinnaś zażywać tego produktu. Kolejną sytuacją jest mieszanie SmokeQuit z dużą ilością alkoholu lub innego środka odurzającego.

Niestosowanie się do zalecanej dziennej dawki może również skutkować wieloma negatywnymi konsekwencjami. Jeśli posiadasz uczulenie na jeden ze składników SmokeQuit, w tej sytuacji przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Stosowanie SmokeQuit

W jednym opakowaniu znajduje się 30 tabletek. Ta ilość przekłada się na pełną kurację, która skutecznie pomoże nam rzucić palenie. Jedna tabletka dziennie nie wyrządzi w naszym organizmie żadnych negatywnych skutków. Ważne jest, aby trzymać opakowanie poza kontaktem ze światłem i nadmiernej wilgoci.

Przed pierwszym zażyciem konieczne jest przeczytanie dokładnie ulotki dołączonej do opakowania. Są tam zawarte wszystkie najważniejsze informacje, których powinniśmy przestrzegać. Jeśli jakiś podpunkt jest dla Ciebie nie zrozumiały, koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą w tej dziedzinie.

Cena SmokeQuit

Dzięki oferowanej promocji za ten produkt zapłacimy mnie niż za średnią cenę 10 paczek papierosów. Jest to najlepsza inwestycja w przyszłość. Jednak nie chodzi tutaj tylko o pieniądze. Dzięki zaprzestaniu palenia nie będziemy szkodzić w tak znaczącym stopniu swojemu zdrowiu. Jedno opakowanie kosztuje 137 zł. Cena regularna wynosi 317 zł. Więc jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Warto pospieszyć się z zakupem, producent informuję, że okres promocyjny nie trwa długo. Duże zainteresowanie produktem może skutkować skończeniem się promocji lada chwila.

Warto sobie policzyć ile tak naprawdę oszczędzamy. Osoby uzależnione średnio palą jedną paczkę dziennie. Więc już po 10 dniach niepalenia zwraca nam się cała kuracja. Policzenie ile pieniędzy przepalaliśmy w rok w porównaniu z ceną 137 zł da nam jasno do myślenia.

Czytaj również:  Insumed kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Gdzie kupić SmokeQuit?

Jedynym dostępnym źródłem obecnie jest strona producenta. Zdecydował, że tylko i wyłącznie tam będziemy mogli zakupić ten produkt. Jest to podyktowane troską o klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z nas może liczyć na bardzo szybką realizację oraz najniższą cenę.

Sam proces składania zamówienia jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz a operator się z nami skontaktuję. Dzięki najwyższej jakości obsługo możemy liczyć na wysyłkę tego samego dnia. Więc nie będziemy musieli długo czekać z zaprzestaniem tego nałogu. Paczka jest bardzo szczelnie oraz dyskretnie zapakowana. Tak, aby nikt nie był w stanie zgadnąć, co może znajdować się w środku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *