Przejdź do treści

Slimetrol Pro – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Slimetrol Pro to wspaniała dieta cud, która pomaga spalić do 1 kg tłuszczu dziennie. Przynajmniej tak twierdzi producent. Lekarze, naukowcy i celebryci już wiedzą o tym produkcie. Tylko nie ty, a szkoda, bo w ten sposób trzeba siedzieć na kilogramach. Przynajmniej tak można przeczytać na stronie producenta.

Czy on ma rację? Czy siedzisz tylko na kilogramach, bo nie wiesz o tym rewelacyjnym produkcie? Nie przegapiliśmy okazji, aby się o tym przekonać i przetestowaliśmy Slimetrol Pro dla Ciebie.

Slimetrol Pro – Oferta

Spis treści

Co to jest Slimetrol Pro?

Slimetrol ProSlimetrol Pro jest suplementem diety wspomagającym odchudzanie w ramach specjalnej diety. Jest on przeznaczony do wprowadzenia metabolizmu w stan ketozy, w którym energia pochodzi prawie wyłącznie z rozpadu tłuszczu. Kapsułki mają stymulować spalanie tłuszczu, gdzieupon ciało spala tłuszcz zamiast węglowodanów. Podobno daje to Twojemu organizmowi dokładnie 225% więcej energii.

Zasada Slimetrol Pro jest podobno to, że betahydroksymaślan (BHB), bardzo skuteczny keton spalania tłuszczu (w formie zmodyfikowanej), zaczyna ketozy i organizm następnie spala tłuszcz przez kilogram, najwyraźniej niezależnie od tego, czy ketoza będzie lek wyboru w tej chwili.

Tak więc producent Slimetrol Pro obiecuje, że organizm będzie teraz spalać tłuszcz zamiast węglowodanów. To brzmi dobrze. Ale gdzie umieścić węglowodany, których nie może magazynować, a teraz nie może spalić? Od nich gromadzi się tłuszcz, który osadza się na biodrach. To ci nie pomoże.

Opinie Slimetrol Pro

Po przeczytaniu bezpodstawnych i absolutnie nierealnych obietnic na stronie producenta, wyjątkowo nie byliśmy w ogóle ciekawi, na jakie doświadczenia Slimetrol Pro natkniemy się podczas naszych badań, ponieważ byliśmy pewni, że to nie może działać w ten sposób.

W rzeczywistości, mogliśmy znaleźć tylko negatywne referencje. Rozczarowani użytkownicy pokładali wszystkie swoje nadzieje w „rewolucyjnym” produkcie i zostali gorzko rozczarowani przez Slimetrol Pro. Nikt nie stracił ani grama tłuszczu. Niektórzy użytkownicy nawet przybrali na wadze.

Test Slimetrol Pro

Mogło się okazać, że przy prawidłowym stosowaniu kapsułek i innym odpowiednim zachowaniu sukces przyjdzie mimo wszystko, dlatego mimo wszystko postanowiliśmy przeprowadzić własny test Slimetrol Pro.

Nie było nam trudno zainspirować wolontariusza do naszych celów. 36-letnia Yvonne wypróbowała już wszystkie rodzaje diet i nie miała już nic do stracenia – no, może poza kilkoma kilogramami, jak zauważyła z dużą dozą szubienicznego humoru.

Yvonne ważyła 76,5kg przy wzroście 1,70m, co odpowiada wskaźnikowi masy ciała 26,3. W ten sposób masa ciała Yvonne mieści się w dolnej części przedziału nadwagi. Jeszcze nie wielki dramat lub problem zdrowotny, ale Yvonne po prostu nie lubił siebie z uchwytami miłości, dlatego miała duże nadzieje na test Slimetrol Pro.

Test Slimetrol Pro – dzień 1

Yvonne pojawiła się w naszej placówce, aby omówić z nami procedurę badania i określić swoje parametry fizjologiczne. Ważyła 76,5 kg. Poziom glukozy we krwi, puls i ciśnienie krwi były w normie. Nasz obiekt otrzymał miesięczną porcję Slimetrol Pro, którą miał zażywać zgodnie z instrukcjami producenta.

W przeciwnym razie nie miała zmieniać swojego stylu życia i nie wolno jej było ważyć się podczas naszego eksperymentu. Powoduje to jedynie frustrację, ponieważ w pierwszych dniach diety masa ciała często szaleje.

Test Slimetrol Pro – dzień 15

Nasz egzaminowany pojawił się na przeglądzie śródokresowym. Zgłosiła, że w ostatnich tygodniach czuła się bardzo niespokojna i roztrzęsiona. Nie była jednak pewna, czy jest to efekt przyjmowania kapsułek Slimetrol Pro. Jej ciśnienie krwi było nadal w normie, ale poziom cukru we krwi był alarmująco niski, co mogło być przyczyną fizycznego dyskomfortu.

Waga pokazała 76,8 kg. W ciągu pierwszych dwóch tygodni Yvonne przytyła nawet 300 g. Nie jest to jednak dużo i nie musi być tłuste. Wystarczy posiłek o dużej zawartości soli, aby zgromadzić sporo mililitrów wody w tkankach.

Test Slimetrol Pro – dzień 30

Ostatniego dnia naszego eksperymentu spotkaliśmy się z Yvonne, aby dokonać ostatecznej oceny. Nadal nie czuła się szczególnie dobrze, na pewno nie była pełna energii, raczej roztrzęsiona i zwiotczała. Po 30 dniach stosowania Slimetrol Pro ważyła 76,4 kg. Więc może spaliła 100g tłuszczu. Albo stracił wodę.

Według obietnic producenta, mogła w tym czasie spalić nawet 30 kg tłuszczu i zredukować wagę do 46 kg – co również nie byłoby pożądane. Kompletna klapa. Yvonne była całkowicie rozczarowana.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Slimetrol Pro?

Na rynku istnieje niezliczona ilość produktów dietetycznych. Może to być spowodowane tym, że Slimetrol Pro nie jest jedynym nieskutecznym produktem, w przeciwnym razie nie byłoby dalszej potrzeby jego stosowania. W każdym razie nie przekonały nas te kapsułki, a nasze badania nie ujawniły żadnych zadowolonych użytkowników.


Ranking produktów na Odchudzanie - Maj 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 14.02.2024

 

Aby zaoszczędzić Ci frustracji, chcielibyśmy przedstawić Ci bardzo skuteczny preparat: ICG Fatburner jest nie tylko niezwykle popularny wśród naszych czytelników, jego skuteczność została również potwierdzona przez liczne niezależne badania i testy.

Slimetrol Pro jest reklamowany jako biorący udział w różnych programach telewizyjnych. Z jednej strony mówi się, że został on zaprezentowany w formacie Vox „Die Höhle der Löwen” i że otrzymał „deal” w postaci znacznego zastrzyku finansowego.

Slimetrol Pro kapsułki są również powiedział, że odegrały ważną rolę w sukcesie Sat-1 diety show „The Biggest Loser”, ponieważ ich tajne wykorzystanie za kulisami jest powiedział, że jest prawdziwą przyczyną sukcesu utraty wagi uczestników. Obie te informacje po prostu nie odpowiadają prawdzie.

To tylko potwierdza po raz kolejny, że Black Latte jest wątpliwym producentem, który wszelkimi sposobami próbuje sprzedać swoim klientom nieskuteczny produkt. Niestety, nie jest to rzadkość. W przeszłości byliśmy w stanie odkryć szeroką gamę wątpliwych oszustw sprzedażowych, w tym Black Latte.

Diety Keto, takie jak Slimetrol Pro, opierają się na fakcie, że nasz organizm niekoniecznie potrzebuje węglowodanów do produkcji energii i że są one bardziej przeszkodą w spalaniu tłuszczu. Obywanie się bez węglowodanów zmusza organizm do przejścia na metabolizm ketozy. Spala wtedy tłuszcz i tzw. ciała ketonowe, które wytwarza z tłuszczu i udostępnia tkankom, które naprawdę nie potrafią spalać tłuszczu.

Jednym z takich ciał ketonowych jest betahydroksymaślan zawarty w Slimetrol Pro, a osoby odpowiedzialne twierdzą, że spożycie tej substancji jest wystarczające do przełączenia metabolizmu na ketozę, podczas gdy jest to nic innego jak substrat do produkcji energii, jak cukier czy tłuszcz. To jest po prostu nonsens. To tak, jakby zjeść ciastko z kremem tylko po to, żeby schudnąć.

Dla kogo przeznaczony jest Slimetrol Pro?

Kapsułki Slimetrol Pro są odpowiednie dla osób, które chcą szybko i bez wysiłku stracić zbędne kilogramy. Producent obiecuje utratę do 1 kg tłuszczu dziennie. Oznacza to, że użytkownicy muszą mieć sporą dawkę łatwowierności, ponieważ takie obietnice powinny wzbudzić podejrzenia u osoby na wpół krytycznej.

Stosowanie Slimetrol Pro

Nie mogliśmy dowiedzieć się wiele o prawidłowym sposobie przyjmowania kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie popijając wodą. Nie udało nam się dowiedzieć, o jakiej porze dnia aplikacja jest szczególnie korzystna lub niekorzystna. Dla preparatu, który rzekomo tak masowo ingeruje w metabolizm, bardziej precyzyjne informacje o dokładnym spożyciu Slimetrol Pro byłyby interesujące, aby zapobiec uszczerbkowi na zdrowiu.

Efekty Slimetrol Pro

Slimetrol Pro początek działaniaProducent nie podaje żadnych informacji na temat tego, kiedy w jego opinii powinien rozpocząć się efekt działania Slimetrol Pro. Jeśli betahydroksymaślan naprawdę zainicjować spalanie tłuszczu, efekt powinien być natychmiastowy i pierwszy spadek masy ciała powinny być obserwowane w ciągu kilku dni.

Jednak, podobnie jak wielu innych użytkowników, nasz tester nie zauważył żadnego efektu Slimetrol Pro przez cały okres stosowania i dlatego nie był w stanie schudnąć.

Czy skuteczność Slimetrol Pro jest potwierdzona przez oficjalne testy i badania?

Producent kapsułek nie raczy powołać się na żadne testy i badania, które potwierdzają skuteczność Slimetrol Pro. Takie dowody mają niesamowity efekt promujący sprzedaż. Ale chcemy tu pozytywnie odnotować, że przynajmniej nie wymyślał testów i nie cytował zmyślonych badań.

Niezależna organizacja konsumencka jest bombardowana przez produkty dietetyczne, które muszą być testowane pod kątem ich skuteczności. Rynek jest zatłoczony i, jak wiemy, istnieje wiele czarnych owiec wśród produktów odchudzających. W trakcie naszych badań nie udało nam się znaleźć żadnych dowodów na to, że Slimetrol Pro został już przetestowany przez Stiftung Warentest. Produkt z pewnością znajdzie się w jednej z oczekujących serii testów.

Skład Slimetrol Pro

Nie wiemy dokładnie, które składniki Slimetrol Pro są zawarte w kapsułkach. Producent tylko niejasno mówi o betahydroksymaślanie, lub BHB w skrócie. Jest to ciało ketonowe, które naturalnie powstaje w metabolizmie podczas postu. Czy oni próbowali tu wywrócić dom do góry nogami?

Samolot produkuje wióry. Ale wióry nie tworzą płaszczyzny, która produkuje więcej wiórów. W ten sam sposób betahydroksymaślan nie uruchamia metabolizmu ketogenicznego tylko dlatego, że jest produktem tego właśnie metabolizmu. Trudno o bardziej nieudolne oszukiwanie klientów.

Ponadto uważamy, że jest to bardzo zaniedbanie, że producent nie dostarcza bardziej szczegółowych informacji na temat składników Slimetrol Pro. Jedyną informacją, jaką możemy znaleźć, jest to, że kapsułki są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Skutki uboczne Slimetrol Pro

Slimetrol Pro skutki uboczne ryzykoNie możemy naprawdę odpowiedzieć na to pytanie dla Ciebie. Jak możemy wiedzieć, czy Slimetrol Pro powoduje skutki uboczne, jeśli jesteśmy w dużej mierze w ciemności o składnikach? Jest mało prawdopodobne, aby betahydroksymaślan, jako naturalny półprodukt metaboliczny, powodował jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne.

Nie możemy nic powiedzieć o materiałach nośnych i wypełniaczach kapsułek. Jednak podczas naszych badań natknęliśmy się na doniesienia o skutkach ubocznych Slimetrol Pro w postaci problemów ze snem i dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

Gdzie kupić Slimetrol Pro?

Jeśli mimo wszystko nie masz jeszcze dość i chciałbyś kupić Slimetrol Pro, możesz go zamówić na stronie producenta. Kapsułek nie można dostać na dużych platformach handlowych w Internecie, takich jak eBay lub Amazon, a nasze zapytania w aptekach lub drogeriach, takich jak Rossmann lub dm, nie przyniosły rezultatu, ponieważ kapsułki nie są częścią ich asortymentu.

Cena Slimetrol Pro

Nie dostaniesz jednej puszki z 60 kapsułkami za oryginalną cenę Slimetrol Pro 49,99€, ponieważ producent daje Ci dzisiaj rabat w wysokości 20%, więc musisz zapłacić tylko 39,99€. Dwie puszki można dostać za 79,98€. Cena ta zawiera już rabat i dodatkowo otrzymujesz jedną puszkę gratis.

Jeśli kupisz trzy puszki, zapłacisz za Slimetrol Pro 119,97 € minus rabat i otrzymasz trzy puszki za darmo. Oferta rabatowa jest ważna „tylko dzisiaj”. Przekonywaliśmy się o tym na co dzień podczas naszych badań.

Najczęściej zadawane pytania

Zawsze staramy się pisać nasze raporty w taki sposób, aby wszyscy czytelnicy byli w pełni poinformowani. Jednak zwłaszcza w przypadku mniej godnych polecenia produktów, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, na które producent nie potrafi odpowiedzieć, a więc często nawet się do nich nie odnosi. Tak jest również w przypadku Slimetrol Pro. Zebraliśmy tutaj najczęściej zadawane pytania dotyczące tego produktu.

Czy Slimetrol Pro jest odpowiedni dla wegan?

Nie wiemy, ponieważ nie znamy źródła beta hydroksymaślanu, ani nie wiemy, co jeszcze jest zawarte w kapsułkach Slimetrol Pro. Zasadniczo jednak trudno jest osiągnąć ketozę na diecie wegańskiej, ponieważ prawie wszystkie bogate w energię pokarmy roślinne zawierają dużo węglowodanów.

Czy Slimetrol Pro jest dostępny w Polsce?

Producent nie wprowadza żadnych ograniczeń co do miejsc, do których wysyłany jest jego produkt. Tak więc, Slimetrol Pro powinien być również dostępny do zamówienia w Polsce.

Analiza Slimetrol Pro

Slimetrol Pro jest suplementem diety przeznaczonym do wprowadzania organizmu w stan ketozy, stymulując w ten sposób spalanie tkanki tłuszczowej. Naszą główną krytyką produktu jest to, że opiera się on na bezsensownym, fałszywym założeniu, więc koncepcja jest skazana na porażkę od samego początku.

O tym, że produkt jest rzeczywiście nieskuteczny, świadczyły wyniki przeprowadzonego przez nas testu, poparte niezliczonymi referencjami innych użytkowników. Nie tylko ze względu na nieodpowiednią deklarację, uważamy również, że kapsułki są ryzykowne. Dlatego zdecydowanie odradzamy przyjmowanie Slimetrol Pro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *