Przejdź do treści

Reduslim – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Reduslim to jeden z wielu produktów odchudzających obecnie sprzedawanych w Internecie. Jednak ten nowy preparat powinien oferować użytkownikom niewyobrażalne możliwości. Nie tylko można szybciej schudnąć poprzez jego przyjmowanie, ale powinno to być również bardzo łatwe.

Całkowicie wolny od skutków ubocznych i przy lepszym samopoczuciu, użytkownicy powinni również odkryć nowe uczucie ciała. Producent jednak w swoich obietnicach ukrywa kilka ważnych szczegółów, przez co przyjmowanie Reduslim nie jest odpowiednie dla wszystkich użytkowników.

Reduslim – Oferta

Spis treści

Co to jest Reduslim?

ReduSlimSpalacz tłuszczu Reduslim powinien wreszcie spełnić Twoje marzenie o wymarzonej wadze. Już przy jednej kapsułce dziennie można poprawić metabolizm i spalanie tłuszczu, dzięki czemu w ciągu 30-dniowej kuracji możliwa jest nawet kilkukilogramowa utrata wagi.

Wynika to podobno ze specjalnej i wysokodawkowej kompozycji czysto naturalnych substancji, które mają wszechstronne działanie na organizm. Producent rzekomo nie szczędził pieniędzy ani wysiłku i opracował Slim-XR we współpracy z dietetykami, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów odchudzających. Niektóre z tych preparatów zostały już w przeszłości sprawdzone przez niezależną organizację konsumencką i w większości negatywnie wymienione w raporcie z testów. Jednak podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji, że Reduslim został przetestowany lub zbadany przez Stiftung Warentest. Z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić własny autotest, którego wyniki znajdziecie poniżej.

Według danych PTBO niemal co drugi polak cierpi na otyłość i problemy z nią związane.

Test Reduslim

Oczywiście chcieliśmy wiedzieć, jaki efekt ma ten spalacz tłuszczu, dlatego zdecydowaliśmy się na test Reduslim bez zbędnych ceregieli. Oczywiście nie mogliśmy tego zrobić sami, ale poprosiliśmy dwóch ochotników, aby wzięli dla nas kapsułki przez 30 dni. Pożądana utrata wagi powinna nastąpić w tym okresie.

Mareike, 29 lat, i Ursula, 47 lat, stanęły do ​​dyspozycji. Mareike miała od czasu dojrzewania jeden lub dwa miłosne uchwyty – zwłaszcza na brzuchu, który powinien w końcu zniknąć. A Ursula nie czuje się już komfortowo w swoim ciele po trzech ciążach. Niestety w przeszłości nasi testerzy mieli niewiele szczęścia z dietami i innymi produktami odchudzającymi. Tym bardziej byliśmy ciekawi działania kapsułek Slim-XR.

Dzień 1

Zanim obie kobiety mogły rozpocząć przygodę z odchudzaniem ze Slim-XR, omówiliśmy dokładne spożycie kapsułek. Bo to jest kluczowe dla sukcesu – przynajmniej według producenta. Jedną kapsułkę należy przyjmować w ciągu dnia w połączeniu ze szklanką wody. Więcej nie jest konieczne, aby trwale schudnąć z preparatem. Ponieważ nasi badani nie mieli dalszych pytań, mogliśmy rozpocząć nasz test.

Dzień 15

Dwa tygodnie później otrzymaliśmy jednak pierwszą negatywną opinię. Obie kobiety przyjmowały Reduslim codziennie zgodnie z zaleceniami. W pierwszym tygodniu stosowania Ursula skarżyła się na skutki uboczne w postaci bólów głowy i zaburzeń snu. Mareike nie zaobserwowała żadnych towarzyszących objawów, ale nie ważyła też mniej. Po dwóch tygodniach użytkowania nasi testerzy nie mogli schudnąć ani grama wagi – choć producent obiecuje inaczej.

Dzień 30

Pod koniec naszego testu, efekty uboczne Ursuli gwałtownie wzrosły. Oprócz objawów towarzyszących, które już były obecne, dodano również ból brzucha i biegunkę. A Mareike poinformowała również o wystąpieniu skutków ubocznych w postaci problemów żołądkowo-jelitowych. Ponieważ niestety nie zaobserwowano żadnej zmiany wagi nawet po 30 dniach regularnego stosowania, nasi badani ocenili preparat jako nieskuteczny.

Czytaj również:  Keto Bullet - Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Schudnąć szybko i skutecznie? W przypadku Reduslim to zdecydowanie nie działa! Niestety, nasze dwie osoby testujące musiały tego doświadczyć na własnej skórze. A jeśli chodzi o dobrą tolerancję, nie mogliśmy potwierdzić oświadczeń producenta o jego produkcie na odchudzanie. Aby pomóc Ci trochę podczas odchudzania, przygotowaliśmy dla Ciebie alternatywny produkt.

Spalacz tłuszczu Ideal Slim nie tylko przekonuje swoim sposobem działania, który został już potwierdzony w badaniach, ale także składa się z czysto naturalnych składników aktywnych, dzięki czemu w tym przypadku można powiedzieć, że jest dobrze tolerowany. I tak niektórzy z naszych czytelników byli już w stanie skutecznie schudnąć, stosując ten środek zaradczy.

Opinie Reduslim

Po naszym udanym autoteście byliśmy ciekawi, czy możemy znaleźć więcej doświadczeń Reduslim w Internecie. I nie powinniśmy być rozczarowani. Zwłaszcza kobiety piszą otwarcie w Internecie o swoich doświadczeniach z preparatem.

Znaleźliśmy podobne referencje od kobiety, która po tygodniu musiała przestać brać Reduslim. Skutki uboczne preparatu stały się zbyt silne. W związku z tym ta pani chciałaby przestrzec inne kobiety przed zażywaniem go.

Zamiast zrzucić kilka kilogramów, inny klient rzeczywiście przybrał na wadze po zażyciu kapsułek. Po trzech tygodniach ten klient również skończył go używać i wreszcie znalazł sposób na skuteczne schudnięcie.

Skutki uboczne, brak efektu i zdzierstwo – tymi słowami inny klient opisuje Reduslim. Jej zdaniem takie wątpliwe produkty odchudzające należy po prostu zakazać.
Strzeż się przekłamania! Farmaceutyczny numer centralny jest fikcyjny

W tym dziale chcielibyśmy poinformować o bezczelnym oszustwie producenta, który stara się zdobyć zaufanie klientów. Na przykład na stronie producenta reklamuje się, że Reduslim można kupić również w aptekach korzystających z PZN. W ten sposób należy zasugerować odwiedzającym stronę, że jest to preparat godny zaufania, który jest nawet oferowany w aptece.

Faktem jest jednak, że ten PZN (centralny numer farmaceutyczny) w ogóle nie istnieje. Producent wymyślił kombinację liczb do woli. Więc zdecydowanie nie możesz kupić Reduslim w aptece. Ten rodzaj oszustwa klienta klasyfikujemy jako szczególnie wątpliwy.

Skład Reduslim

Jak już wspomniano, połączenie składników aktywnych w kapsułkach powinno opierać się na substancjach czysto naturalnych i wywoływać szerokie spektrum działania na organizm. Jednak lista składników Reduslim na stronie producenta trochę nas zszokowała:

 • L-karnityna: Ta kombinacja różnych aminokwasów jest potrzebna głównie do transportu tłuszczu i związanego z tym spalania tłuszczu.
 • Tiamina: Ważna substancja potrzebna przede wszystkim do zoptymalizowania metabolizmu, ponieważ może skutecznie przekształcać węglowodany w energię.
 • Tokoferol: Za pomocą tego przeciwutleniacza nasycone komórki mogą być chronione przed szkodliwymi wolnymi rodnikami.
 • Ryboflawina: W Slim-XR zawarta jest również ryboflawina, która jest jedną z witamin rozpuszczalnych w wodzie. W ten sposób można wspomóc metabolizm w jego funkcjonowaniu, jednocześnie udostępniając organizmowi więcej energii.
 • Biotyna: Kolejny składnik aktywny, który ma trwały wpływ na metabolizm i jednocześnie dostarcza organizmowi wystarczającej ilości energii.
 • Kwas foliowy: Witamina wspiera funkcje metaboliczne w organizmie.
Czytaj również:  Matcha Fit – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Producent wymienia również następujące składniki:

 • Kobalamina
 • Magnez
 • Niacyna
 • Pantotenat
 • Pirydoksyna
 • Wapń
 • Askorbina

Efekty Reduslim

Mówi się, że regularne przyjmowanie kapsułek Reduslim poprawia spalanie tłuszczu i metabolizm, dzięki czemu użytkownicy tracą na wadze w ciągu pierwszych kilku tygodni. Niestety więcej niż to nieprecyzyjne stwierdzenie nie można znaleźć w odniesieniu do efektu Reduslim.

Producent tylko raz po raz podkreśla, że ​​jeśli użytkownik zbyt szybko straci na wadze, należy wstrzymać przyjmowanie kapsułek na kilka dni. W naszym autoteście nie byliśmy w stanie określić żadnego efektu działania preparatu – nawet w ramach zalecanej 30-dniowej kuracji nie zaobserwowano zmian w wadze u badanych przez nas osób.

Czy istnieją oficjalne wyniki testów i badań dla Reduslim?

Nic dziwnego, że stwierdziliśmy, że nie udało się znaleźć żadnych informacji dotyczących możliwych wyników testów lub badań. W związku z tym badania kliniczne dotyczące Reduslim nie zostały jeszcze przeprowadzone. Przede wszystkim ma to negatywny wpływ na składniki aktywne i związane z nimi efekty i tolerancję.

Dla kogo są kapsułki?

Kto lepiej należeć do grupy docelowej producenta niż kobiety i mężczyźni, którzy chcą łatwo i bez większego wysiłku schudnąć? Wszelkie oświadczenia i obietnice producenta skierowane są właśnie do tej grupy docelowej, która podobno może schudnąć zażywając kapsułki Reduslim – bez konieczności zmiany diety czy stylu życia.

Gdzie kupić Reduslim?

Wbrew zapewnieniom producenta nie można kupić ani zamówić kapsułek w aptece. Preparat nie jest również dostępny w drogeriach. Chcąc kupić Reduslim wystarczy przejrzeć stronę producenta. Ponieważ preparatu nie mogliśmy znaleźć również w innych sklepach internetowych.

Cena Reduslim

Cena Reduslim wydaje się nieco podejrzana. Klienci rzekomo płacą 8,00 euro za miesięczny pakiet – za paczkę kapsułek. Przy zamówieniu 3-miesięcznej dostawy należna jest cena 24,00 EUR.

Jak już wspomniałem, niska cena kapsułek wydała nam się bardzo podejrzana. Patrząc dalej na stronę producenta, udało nam się odkryć przyczynę niskiej ceny detalicznej. Wraz z zamówieniem klient zawiera abonament. Klienci otrzymują nie tylko kapsułki, ale także broszurę i dostęp do strefy online.

Dzięki temu dostępowi klient może bezpłatnie korzystać ze specjalnej platformy Reduslim przez 20 dni. Po upływie okresu próbnego należy płacić 1,38 euro dziennie. Odpowiednia kwota zostanie następnie obciążona klientem lub wycofana z konta.

Ponieważ wszystkie te informacje znajdują się na stronie internetowej bardzo drobnym drukiem, łatwo je przeoczyć, a klient nie jest odpowiednio informowany o zawarciu abonamentu. Taka strategia sprzedaży została zakazana od kilku lat, ale wciąż częściej można ją spotkać w produktach typu rip-off.

Jeśli już wpadłeś w pułapkę subskrypcji i chcesz anulować Reduslim, musisz szybko zareagować. 14 dni po złożeniu zamówienia masz możliwość skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, a tym samym anulowania subskrypcji.

Czytaj również:  Idealica - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Oprócz tej opcji możesz w dowolnym momencie anulować Reduslim online. Producent pisze o tym nawet na swojej stronie internetowej. Do tego procesu potrzebny jest numer klienta lub numer umowy. Te dwie liczby znajdują się na potwierdzeniu każdego zamówienia. Ponadto powinieneś upewnić się, że producent otrzyma Twoje anulowanie na piśmie. W przypadku wypłaty dalszych kwot z Twojego konta po rozwiązaniu umowy, skontaktuj się ze swoim bankiem lub prawnikiem.

Stosowanie Reduslim

Jedną kapsułkę należy przyjmować dziennie w połączeniu ze szklanką wody. Więcej nie należy brać pod uwagę w odniesieniu do spożycia Reduslim i w związku z tym nie ma dalszych informacji na temat zaleceń dotyczących spożycia.

Skutki uboczne Reduslim

Przy odpowiednim stosowaniu Reduslim nie powinien wywoływać skutków ubocznych. Producent sprzedaje swoje kapsułki dobrze tolerowane i z niewielkimi skutkami ubocznymi. Nie możemy potwierdzić tego stwierdzenia. Wyniki naszego autotestu i badań pozwalają stwierdzić, że dolegliwości żołądkowo-jelitowe, bóle głowy i problemy ze snem występują bardzo często po zażyciu kapsułek.

Często Zadawane Pytania

W tej sekcji znajdziesz najważniejsze informacje o Reduslim. Za pomocą pytań i odpowiednich odpowiedzi możesz podjąć ostateczną decyzję o zakupie.

Czy Reduslim jest dostępny w aptekach?

Nie. Nawet jeśli producent twierdzi inaczej, kapsułki nie są oferowane w aptekach. A PZN po stronie producenta też nie jest prawdziwy.

Co kryje się za koncepcją Reduslim?

Cała treść zamówienia, którą klienci mogą kupić na stronie producenta, określana jest jako koncept Slim-XR. Oprócz kapsułek klienci otrzymują broszurę oraz dostęp do strefy online, w której znajdują się dalsze wskazówki i sugestie, dzięki którym użytkownicy mogą schudnąć.

Czy istnieje forum Reduslim, na którym możesz podzielić się swoimi doświadczeniami?

Nie mogliśmy znaleźć specjalnego forum w Internecie, na którym omawiane są tylko aplikacje i związane z nimi doświadczenia ze Reduslim. Nie wiemy jednak, czy chroniony obszar online oferuje takie forum dla klientów.

Do czego jest mi potrzebny numer klienta Reduslim i dane do logowania?

Z jednej strony dane są wymagane do zalogowania się do chronionego obszaru online. Ale numer klienta powinien być również dostępny do ewentualnego anulowania subskrypcji.

Czy Reduslim został już zaprezentowany publicznie?

Nawet jeśli w Internecie można znaleźć inne wypowiedzi, nie mogliśmy znaleźć żadnych wskazówek, że kapsułki były wcześniej prezentowane lub reklamowane w telewizji lub w prasie.

Podsumowanie Reduslim

Wbrew naszym oczekiwaniom Reduslim w ogóle nas nie przekonał. Produkt odchudzający nie zapewnia szybkiej i stabilnej utraty wagi, a użytkownicy nie mogą oczekiwać poprawy samopoczucia. Zamiast tego podczas przyjmowania kapsułek należy spodziewać się niepożądanych objawów towarzyszących i przyrostu masy ciała. Czyli dla nas nic innego niż skuteczny preparat, dzięki któremu można optymalnie wspomóc upragnioną utratę wagi.

Do tego dochodzi wątpliwa sprzedaż i pułapka abonamentowa, z której tak łatwo się wydostać. Dlatego preparat nie tylko otrzymuje od nas ocenę negatywną, ale wydajemy wyraźne ostrzeżenie: w trosce o swoje zdrowie i portfel nie zamawiaj kapsułek Reduslim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *