Przejdź do treści

Rapid Slim – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Z Rapid Slim skuteczna dieta ma być możliwe szybko i łatwo, przynajmniej jeśli wierzyć deklaracji producenta. Ponieważ z tego preparatu, użytkownicy mają być w stanie osiągnąć swoją pożądaną wagę bardzo łatwo. Ponadto, produkt ma utrzymywać ciśnienie krwi i poziom cholesterolu w normalnym zakresie.

Osoby stosujące preparat czują się po jego użyciu lżejsze i bardziej witalne. Aby dowiedzieć się, czy te twierdzenia są prawdziwe, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania na temat Rapid Slim i przeprowadziliśmy test produktu.

Rapid Slim – Oferta

Spis treści

Czym jest Rapid Slim?

Rapid SlimProdukt ten jest suplementem diety zaprojektowanym, aby pomóc użytkownikom schudnąć i osiągnąć szczuplejszą sylwetkę. Ponadto preparat ma przyczynić się do zwiększenia witalności organizmu. Według producenta, składniki Rapid Slim małe mogą mieć pozytywny wpływ na ogólny stan sprawności fizycznej i mówi się, że można stracić 14 kg wagi w 30 dni.

Recenzje i opinie Rapid Slim

Oczywiście byliśmy bardzo ciekawi, czy te stwierdzenia są prawdziwe i czy rzeczywiście ludzie byli w stanie osiągnąć tak wspaniałe rezultaty stosując ten preparat. Postanowiliśmy zatem poszukać w sieci doświadczeń Rapid Slim od różnych użytkowników. Zbadaliśmy różne strony internetowe, fora i media społecznościowe oraz wykorzystaliśmy doświadczenia poprzednich klientów z preparatem.

Silke Hamann Jestem naprawdę rozczarowany tymi tabletkami Rapid Slim. Właściwie powinieneś być w stanie łatwo schudnąć, przynajmniej tak twierdzi producent w reklamie. Ale nie straciłem ani grama, a biorę ten towar już od 25 dni. Nie polecam!

Pierwszy raport z doświadczeń znaleźliśmy w grupie na Facebooku o temacie „Zdrowe odchudzanie”. Tam młoda kobieta stwierdziła, że bierze preparat od 25 dni i jeszcze nie odniosła żadnego sukcesu w odchudzaniu. Jest wyraźnie rozczarowana.

Inna osoba opisała bardzo podobne doświadczenia z tym produktem. Nawet po zażywaniu Rapid Slim przez 30 dni, ta pani nie była w stanie stracić nawet 100 gramów. Jest ona oczywiście bardzo rozczarowana produktem.

Ostatni raport znaleźliśmy na forum poświęconym zdrowiu. Tam też mężczyzna niestety opisał niezbyt pozytywne doświadczenia z produktem. Brał je przez 30 dni i nawet ćwiczył pod koniec. Niestety, nadal stracił tylko 160 gramów i miał skutki uboczne w postaci problemów z trawieniem.

Aktualne recenzje i opinie Rapid Slim dostępne są pod adresem https://ptbo.edu.pl/rapid-slim/

Test Rapid Slim

Negatywna jednolitość tych stwierdzeń sprawiła, że naturalnie zastrzygliśmy uszami. Z jednej strony producent opisuje produkt jako nowy innowacyjny sposób na schudnięcie, ale z drugiej strony, referencje klientów nie potwierdzają skuteczności produktu w ogóle. Aby uzyskać nieco jasności, postanowiliśmy przeprowadzić nasz własny test Rapid Slim.

Szukaliśmy dwóch wolontariuszy. Spośród osób, które odpowiedziały na nasze wezwanie, wybraliśmy Annę, 27 lat, i Marie, 46 lat. Anna ma 1,65 wzrostu i waży 72 kilogramy. Marie waży 87 kilogramów i ma 1,70 metra wzrostu. Obaj chcieli testować dla nas Rapid Slim przez okres czterech tygodni i przedstawiać nam swoje wyniki w odstępach tygodniowych.

Tydzień 1

Jak wynika z ich relacji, oboje wolontariusze uznali, że bardzo łatwo było im się przygotować. Oboje zażywali po jednej tabletce musującej dziennie, zgodnie z zaleceniami producenta. Rozpuścili Rapid Slim w wodzie, a następnie wymieszali osad w szklance za pomocą łyżki. Anna zażywała preparat codziennie rano przed śniadaniem, a Marie wybrała zażywanie preparatu około godziny 10 rano, ponieważ w tym czasie miała krótką przerwę na kawę. Żadna z nich nie zauważyła jeszcze spadku wagi, ale były w dobrym nastroju i cieszyły się na myśl o kontynuowaniu samokontroli.

Czytaj również:  Chocolate SlimFast – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Tydzień 2

W ciągu drugiego tygodnia u jednego z naszych wolontariuszy wystąpiły niestety łagodne efekty uboczne. Około 20 minut po zażyciu leku Rapid Slim, u Marie wystąpił łagodny ból głowy. Poradziliśmy jej, aby nadal uważnie obserwowała stan zdrowia i piła dużo wody. Nasz drugi uczestnik nie doświadczył żadnych skutków ubocznych. Jednak oboje byli już trochę zniecierpliwieni, ponieważ nie stracili jeszcze ani grama wagi. Zgodziliśmy się z nimi, że powinni zwrócić większą uwagę na zdrową dietę, aby przyspieszyć utratę wagi.

Tydzień 3

Zgodnie z ustaleniami z zeszłego tygodnia, obaj badani przez tydzień odżywiali się zdrowiej i przyjmowali Rapid Slim raz dziennie. Jednak teraz, po zażyciu tabletek musujących, Anna również odczuwała lekki dyskomfort. Powiedziała, że to uczucie utrzymywało się przez około 30 minut po każdej dawce. Zaleciliśmy jej również picie większej ilości wody, aby przeciwdziałać temu uczuciu. Zmieniając swoje nawyki żywieniowe, oboje byli w stanie stracić około 80 gramów w ciągu drugiego tygodnia.

Tydzień 4

Ostatni tydzień naszego autotestu Vanefista Neo dobiegł końca. Byliśmy zatem bardzo ciekawi, jak zmieniła się waga naszych dwóch ochotników w czwartym tygodniu testu. Ale również w ostatnim tygodniu preparat nie wykazał żadnego efektu. Ani Anna, ani Marie nie były w stanie schudnąć dzięki temu preparatowi, co było oczywistym i jednocześnie rozczarowującym wynikiem. Życzyliśmy im obu powodzenia i dziękowaliśmy za ich czas i wysiłek.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa dla Rapid Slim?

Niestety, nasz autotest wykazał, że skuteczność Rapid Slim pozostawia wiele do życzenia. Wiemy jednak, że wielu z naszych czytelników szuka produktu, który pomoże im schudnąć szybko i skutecznie. Dlatego rozejrzeliśmy się za skuteczną alternatywą.

Znaleźliśmy produkt na bazie naturalnej o nazwie ICG Fatburner. Produkt ten udowodnił już swoją skuteczność i tolerancję w wielu testach i badaniach i – jak możemy przeczytać w wielu listach – przekonał również naszych czytelników.

Podczas naszych poszukiwań natrafiliśmy na relację rzekomego lekarza. Nazywa się prof. Stefan Meier i o preparacie wypowiada się tylko bardzo dobrze. Jest w stu procentach przekonany do Vanefista Neo i jego działania. To skłoniło nas do przeprowadzenia małych badań na temat tej osoby. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnego naukowca ani lekarza o tym nazwisku.

Zamiast tego, znaleźliśmy zdjęcie rzekomego profesora w bazie danych zdjęć. Operator strony internetowej najwyraźniej kupił tam obraz, a następnie wykorzystał go do swoich celów reklamowych. Jest więc jasne, że jego „ekspertyzę” można z czystym sumieniem zlekceważyć

Więc teraz wiedzieliśmy, że ekspertyza nie była prawdziwa. Dlatego już wcześniej podejrzewaliśmy, że doświadczenia klientów przedstawione przez producenta na stronie internetowej również mogą nie odpowiadać prawdzie. W związku z tym, sprawdziliśmy również dokładniej raporty dotyczące doświadczenia Vanefista Neo, które zostały tam przedstawione.

Tam skuteczność produktu jest reklamowana za pomocą porównania przed i po. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, znaleźliśmy również to zdjęcie w internetowej bazie danych dla wszelkiego rodzaju zdjęć. Dlatego musimy założyć, że producent używa nieuczciwych metod do reklamowania produktu. Wielokrotnie spotykamy się z takimi wątpliwymi sztuczkami, na przykład w przypadku Purosalinu.

Czytaj również:  Keto Matcha – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Czy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Podczas naszych badań nad Rapid Slim znaleźliśmy informację, że preparat został już przetestowany przez oficjalne organy, przynajmniej tak twierdzi producent. Na swojej stronie internetowej nie przedstawia jednak żadnych dowodów na to, że stwierdzenie to jest zgodne z rzeczywistością.

Nie znaleźliśmy żadnego zaświadczenia lub podobnego dokumentu, który potwierdzałby, że oficjalne badania miały miejsce. Dlatego też nie możemy ostatecznie stwierdzić, czy przeprowadzono już testy lub badania z użyciem preparatu.

W przeszłości Stiftung Warentest wielokrotnie testował i oceniał różne produkty dietetyczne. Niektórzy z nich spisali się dobrze lub bardzo dobrze, ale wielu nie uzyskało dobrego wyniku. Wielu konsumentów ufa ocenom największej organizacji konsumenckiej w Niemczech. Jednak na ich stronie internetowej nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji o tym, czy Rapid Slim Stiftung Warentest już się odbył.

Dla kogo przeznaczony ?

Z Rapid Slim producent kieruje się przede wszystkim do osób, które chcą szybko i skutecznie schudnąć bez konieczności wykonywania dodatkowych ćwiczeń i bez konieczności zmiany diety. Producent twierdzi, że specjalne składniki umożliwiają bardzo szybką utratę wagi. W tym teście jesteśmy oczywiście sceptycznie nastawieni do tych twierdzeń.

Stosowanie Rapid Slim

W naszym teście własnym stwierdziliśmy, że przyjmowanie tabletek może być bardzo dobrze zintegrowane z codziennym życiem. Należy przyjmować jedną lub dwie tabletki musujące dziennie. Idealnie, Rapid Slim powinien być zawsze przyjmowany w tym samym czasie. Tabletki musujące należy rozpuścić w szklance wody, a następnie wypić krótkimi, małymi łykami.
Działanie kapsułek

Producent opisuje, że efekt Rapid Slim rozpocznie się po krótkim czasie. Wskazuje się również, że skuteczna utrata wagi można oczekiwać tylko wtedy, gdy kapsułki są podejmowane regularnie przez co najmniej 30 dni. Jednakże, w oparciu o bardzo negatywne opinie w Internecie i wyniki naszych testów z naszymi dwoma ochotnikami, nie spodziewamy się, że produkt będzie skuteczny w ogóle.

Skład Rapid Slim

Według producenta, wszystkie składniki tabletek musujących są czysto ziołowe. Dlatego nie powinny wystąpić żadne skutki uboczne, a składniki Rapid Slim powinny być w stanie rozwinąć swoje działanie w organizmie bardzo szybko. Teoretycznie skutecznymi składnikami tego preparatu są:

  • Garcinia Cambogia: Szczególną rzeczą w tym składniku jest jego wysoka zawartość przeciwutleniaczy. Dzięki nim wiele produktów odpadowych jest skuteczniej wyprowadzanych z organizmu, a tłuszcz jest zamieniany w darmową energię. W ten sposób substancja ta zwiększa również dobre samopoczucie użytkownika.
  • Bacopa Monnieri: Ten aktywny składnik w Rapid Slim small zmniejsza podrażnienia w układzie pokarmowym, a tym samym zapobiega stanom zapalnym. Dzięki temu zwiększa się efektywność trawienia, a organizm potrzebuje mniej składników odżywczych do wytworzenia takiej samej ilości energii. To również przyspiesza metabolizm i spala tłuszcz bardziej efektywnie.
  • Zielona kawa: Zielona kawa zawiera kwas chlorogenowy. Zapewnia to zmianę metabolizmu węglowodanów i zatrzymanie szybkiego wchłaniania cukru do krwi. W ten sposób unika się zachcianek, a organizm jest zmuszony do korzystania z własnych rezerw tłuszczu do metabolizmu ze względu na zmniejszone spożycie cukru.
  • Yerba Mate: Ten składnik Rapid Slim zmniejsza uczucie głodu. Dzięki temu nie występuje efekt jo-jo, a efekty odchudzania utrzymują się. W ten sposób mniej kalorii jest wchłanianych przez pokarm. W efekcie użytkownik nie jest już zmęczony po jedzeniu, ale pełen sił witalnych. Poprawia to również samopoczucie użytkownika.
Czytaj również:  Simply Diet kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skutki uboczne Rapid Slim

Producent podaje, że ze względu na naturalne składniki preparatu nie są znane i nie można wykluczyć żadnych skutków ubocznych. Jednakże, podczas naszych badań nad Rapid Slim czytaliśmy o skutkach ubocznych. Nasz autotest wykazał również skutki uboczne w postaci bólów głowy i mdłości.

Reakcje te mogą być spowodowane przez kofeinę w zielonej kawy, ale nie możemy powiedzieć na pewno. Szczególnie, gdy użytkownicy piją mało lub wcale kawy, te Rapid Slim skutki uboczne mogą wystąpić. Dlatego zakładamy, że pomimo składników ziołowych mogą wystąpić skutki uboczne, alergie lub reakcje nietolerancji. Jeśli znana jest alergia na jeden ze składników, generalnie odradzamy przyjmowanie preparatu.

Gdzie kupić Rapid Slim?

Aby kupić Rapid Slim, zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej producenta. Niekiedy podczas poszukiwań widzieliśmy produkt na eBayu. Z kolei Amazon nie oferował tego produktu.

Nie znaleźliśmy go również w aptekach ani w aptekach internetowych. Często suplementy diety oferowane są przez drogerie takie jak Rossmann czy dm, ale Rapid Slim nie jest przez nie oferowany.

Cena Rapid Slim

Na swojej oficjalnej stronie sprzedaży, producent wymienia Rapid Slim cena 75,00 euro za opakowanie 30 tabletek musujących. Średnio jedno opakowanie wystarcza na 15-30 dni.

Według producenta, normalna cena wynosi 150 euro za opakowanie, a 75 euro będzie miało zastosowanie tylko do pierwszych 200 zamówień. Jednak zawsze byliśmy w stanie złożyć zamówienie za 75 euro, co również sugeruje nieuczciwą strategię sprzedaży ze strony producenta.

Najczęściej zadawane pytania

Zanim klienci zdecydują się na zakup danego produktu, wiele osób ma jeszcze otwarte pytania lub wątpliwości. W naszej sekcji FAQ poniżej, zbadaliśmy i zebraliśmy pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących Rapid Slim i odpowiedzieliśmy na nie dla Ciebie:

Czy Rapid Slim można kupić w aptekach?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji o tym, że preparat jest sprzedawany w lokalnej aptece lub przez apteki internetowe.

Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy?

Na oficjalnej stronie producenta nie znaleźliśmy żadnych informacji sugerujących, że istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy. Dlatego uważamy, że nie ma żadnego.

Czy istnieje jakieś konkretne forum internetowe Rapid Slim?

Podczas naszych poszukiwań nie znaleźliśmy forum poświęconego wyłącznie temu produktowi. Dlatego zakładamy, że nie ma konkretnego forum.

Czy naprawdę mogę schudnąć stosując Rapid Slim?

Producent obiecuje szybką utratę wagi, ale nasz self-test i zeznania prawdziwych użytkowników badaliśmy online mocno sugerują, że nie można schudnąć z nim.

Analiza Rapid Slim

Z nowym suplementem diety Rapid Slim, użytkownicy mają być w stanie stracić do 14 kilogramów w ciągu 30 dni. Przynajmniej tak obiecuje producent tego nowego suplementu. Niestety, nie możemy potwierdzić tego argumentu sprzedaży. Nasze badania nad tym produktem wykazały, że wielu użytkowników nie jest z niego w ogóle zadowolonych.

Samodzielny test preparatu, który przeprowadziliśmy z dwiema ochotniczkami, również wykazał brak efektów. Z tych powodów nie możemy zaklasyfikować tego preparatu jako skutecznego i wyraźnie odradzamy zainteresowanym osobom zakup Rapid Slim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *