Przejdź do treści

Prosta 360 kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Objawy powiększonej prostaty pojawiają się stopniowo. Częste parcie na mocz jest jednym z największych ograniczeń, z jakimi musisz się zmagać na co dzień. Bezsporne jest, że może to znacznie pogorszyć samopoczucie i jakość życia. Dlatego warto zająć się tym problemem na wczesnym etapie. Uważa się, że preparaty ziołowe, takie jak Prosta 360, mogą zmniejszyć dolegliwości związane z prostatą. Czy to prawda? Zbadaliśmy bliżej te kapsułki ziołowe.

Spis treści

Czym jest Prosta 360?

Prosta 360 to ziołowy suplement diety, który pomaga zahamować postępujące schorzenie, zmniejszyć objawy ze strony pęcherza moczowego, takie jak częste oddawanie moczu lub słaby strumień moczu. W ten sposób nie tylko poprawisz jakość swojego życia, ale także wzmocnisz swoje zdrowie.

Test Prosta 360

Prawdopodobnie znasz to zjawisko – cierpisz na pewne dolegliwości i istnieje szeroka gama produktów, które reklamują się wzniosłymi obietnicami i obiecują ulgę. Nie wszystkie z nich są skuteczne. Dlatego też chcieliśmy przyjrzeć się bliżej kapsułkom Prosta 360. Najlepszym sposobem jest przeprowadzenie autotestu, dlatego szukaliśmy ochotnika. Manfred, 67 lat, zgłosił się na ochotnika. Od pewnego czasu cierpi z powodu ciągłego parcia na mocz i często musi chodzić do toalety w nocy. Po konsultacji w aptece szukał preparatu ziołowego.

Kiedy dowiedział się o naszym teście, od razu chciał wypróbować kapsułki. Ponieważ preparat nie jest dostępny w handlu stacjonarnym, zamówiliśmy go bezpośrednio na stronie producenta. Po dwóch dniach otrzymaliśmy naszą przesyłkę – można było rozpocząć test.

 • Tydzień 1: Zgodnie z zaleceniami producenta, Manfred przyjmował dwie kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody. Bezsmakowe kapsułki są łatwe do połknięcia.
 • Tydzień 2: Manfred może już zauważyć pierwsze usprawnienia. W ciągu dnia odczuwa znacznie mniejszą potrzebę oddawania moczu. Nadal jednak musi chodzić do toalety w nocy. Ponieważ jest to wyłącznie ziołowy suplement diety, działanie może być wolniejsze niż w przypadku tabletek produkowanych syntetycznie.
 • Tydzień 3: Manfred bardzo dobrze toleruje kapsułki Prosta 360, nie ma żadnych skutków ubocznych. Zmniejsza się również nocne oddawanie moczu.
 • Tydzień 4: Nasz test dobiega końca, a my chcieliśmy poznać opinie Manfreda. Po przyjmowaniu kapsułek przez cztery tygodnie jego życie znacznie się poprawiło, rzadziej musi chodzić do toalety, zniknęło też uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza. Może on jedynie polecić kapsułki.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Aby zapewnić pacjentom jak najszerszy wybór produktów, zawsze szukamy alternatywnych rozwiązań, które również charakteryzują się skutecznością i tolerancją, ale są dostępne w niższych cenach.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić kapsułki Urotrin, które są oferowane na przykład przez sklep internetowy. Również w tym przypadku wielu mężczyzn jest przekonanych o ich skuteczności i z pomocą tych naturalnych kapsułek udało im się zapanować nad dolegliwościami.

Opinie Prosty 360

Nie chcieliśmy polegać wyłącznie na wynikach naszego testu, ale chcieliśmy dowiedzieć się, co inni mężczyźni mają do powiedzenia na temat tych kapsułek. Szybko znaleźliśmy w Internecie liczne opinie klientów, które przedstawiały bardzo pozytywny obraz. Oprócz wysokiej skuteczności wielokrotnie podkreślana jest również dobra tolerancja. Oto przykład:

Od pewnego czasu cierpię z powodu częstego oddawania moczu i uczucia pieczenia przy oddawaniu moczu. Po zastosowaniu preparatu Prosta 360 dolegliwości te znacznie się zmniejszyły. Znów mogę spokojnie spać w nocy i nie mam problemów z żołądkiem, ponieważ dobrze toleruję kapsułki.

Co mówi Stiftung Warentest?

Nie chcemy ukrywać faktu, że istnieją krytyczne opinie na temat kapsułek Prosta 360. Chociaż działanie kapsułek nie jest krytykowane, cena produktu jest uważana przez wielu użytkowników za zbyt wysoką.

Dla kogo przeznaczone są kapsułki prostaty?

Kapsułki są odpowiednie dla mężczyzn, którzy chcą wspomóc funkcjonowanie prostaty. Hamują one wzrost gruczołu krokowego i zmniejszają związane z tym objawy.

Skład Prosta 360

Producent podaje następujący skład:

 • Wyciąg z owoców Saw palmetto – działa przeciw problemom z oddawaniem moczu. spowodowanym łagodnym powiększeniem gruczołu krokowego (medycznie nazywanym łagodnym przerostem gruczołu krokowego).
 • Wyciąg z kory Pygeum – łagodzi dolegliwości związane z prostatą.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis) – ma działanie prozdrowotne, stosowane m.in. w profilaktyce nowotworowej oraz w celu wzmocnienia układu odpornościowego.
 • Cytrynian cynku – ma silne działanie antyoksydacyjne.

Efekty Prosta 360

Kapsułki mogą mieć następujący wpływ na organizm:

 • Silniejszy strumień moczu
 • Zmniejszona potrzeba oddawania moczu w ciągu dnia i w nocy.
 • Dobra tolerancja
 • Chroni funkcje seksualne

Czy dostępne są oficjalne testy i wyniki badań?

W naszych badaniach nie znaleźliśmy żadnych wyników badań klinicznych z tym preparatem. Jednak zarówno liczne pozytywne opinie klientów, jak i wyniki badań mówią same za siebie – kapsułki Prosta 360 są bardzo skutecznym preparatem w leczeniu problemów z prostatą.

Stosowanie Prosta 360

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, popijając dużą szklanką wody. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu przyjmowania pacjentów.

Gdzie kupić Prostę 360?

Ten ziołowy suplement diety nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych. Kapsułki można wygodnie zamówić przez Internet na stronie producenta.

Cena Prosta 360

Jedno opakowanie preparatu Prosta 360 zawiera 60 kapsułek i jest oferowane przez producenta w cenie 250 PLN.

Jeśli zamawiasz kapsułki na zasadzie subskrypcji, tzn. co miesiąc automatycznie otrzymujesz nowe opakowanie, cena opakowania jest obniżona do 200 PLN.

Najczęściej zadawane pytania

Nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania? Więcej informacji zamieściliśmy w sekcji FAQ.

Czy mogę zamówić Prostę 360 w sklepie Allegro?

Allegro oferuje podobne produkty, ale oryginalne kapsułki Prosta 360 można dostać tylko na stronie producenta.

Czy mogę kupić Prosta 360 w aptece?

Nie, jest to preparat bez recepty, który nie jest dostępny w aptekach lokalnych ani internetowych.

Czy muszę mieć receptę na Prostę 360?

Nie, nie trzeba mieć recepty na te kapsułki, nie wymagają one recepty.

Czy Prosta 360 jest znana z reklam?

Kapsułki nie są reklamowane w telewizji ani w radiu.

Analiza Prosta 360

Prostata jest narządem przypominającym gruczoł, który znajduje się w miednicy mniejszej, poniżej pęcherza moczowego. Otacza część cewki moczowej jak pierścień. Prostata wspomaga mężczyzn w „najpiękniejszej materii wtórnej na świecie” i produkuje wydzielinę, która jest uwalniana do cewki moczowej podczas wytrysku. Regularnie przyjmując kapsułki Prosta 360, „mężczyzna” może zrobić wiele, aby utrzymać zdrowie prostaty i przeciwdziałać dolegliwościom, które pojawiają się po przekroczeniu pewnego wieku. Niedrogą alternatywą są kapsułki Urotrin, które również pomagają złagodzić objawy związane z przerostem gruczołu krokowego lub zapaleniem prostaty i ułatwiają życie. Przedstawiona tutaj analiza Prosta 360 w publikacji oparta została na przykładzie zewnętrznych źródeł i danych na forum, blogach i portalach społecznościowych oraz ofertach producenta. Pozostałe informacje i właściwości na ten temat odszukać można pod adresem https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs oraz na https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs pod którym opublikowano inne dane w tym badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *