Przejdź do treści

Prolistin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Ból przy opróżnianiu pęcherza moczowego i wytrysku – za tymi objawami może kryć się zapalenie gruczołu krokowego, czyli stan zapalny gruczołu krokowego u mężczyzn. Jest to stosunkowo częsta choroba występująca u mężczyzn w każdym wieku. Przyczyny zapalenia gruczołu krokowego nadal nie są w pełni poznane. Niektóre formy są wywoływane przez różne bakterie. Istotną rolę odgrywają również choroby przenoszone drogą płciową. Wiele osób nie chce iść do lekarza i próbuje najpierw opanować objawy za pomocą preparatów ziołowych. Mówi się, że jednym z takich produktów jest Prolistin. Jest ona dostępna tylko w Internecie, a my chcieliśmy się dowiedzieć, o co w niej chodzi.

Spis treści

Co to jest Prolistin?

Prolistin to naturalny suplement diety, który ma aktywnie zwalczać objawy zapalenia gruczołu krokowego. Jednocześnie kapsułki mają zwiększać libido i wzmacniać erekcję. Produkt oferowany jest w postaci kapsułek, które można wygodnie zamówić na stronie internetowej producenta.

Test Prolistin

Najlepszym sposobem na sprawdzenie działania produktu jest oczywiście przeprowadzenie testu. To właśnie postanowiliśmy zrobić, gdy szukaliśmy wolontariuszy. Ponieważ wielu mężczyzn cierpiących z powodu tych objawów nie lubi chodzić do lekarza lub zasięgać porady w aptece, nie zdziwiło nas, że osoba biorąca udział w badaniu, Marian, zgłosił się już po krótkim czasie. Marian ma 44 lata i od pewnego czasu cierpi na ból przy oddawaniu moczu, a także odczuwa ból w podbrzuszu podczas podniecenia seksualnego. Zgodził się więc chętnie na test i miał przyjmować kapsułki przez okres czterech tygodni zgodnie z instrukcjami producenta. Ponieważ Prolistin nie jest dostępny w aptekach, zamówiliśmy kapsułki bezpośrednio u producenta. Już po dwóch dniach otrzymaliśmy zamówienie i mogliśmy rozpocząć test.

Test Prolistin – Tydzień 1

Marian przyjmował jedną kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody, zgodnie z zaleceniami producenta. Kapsułki są łatwe do połknięcia i mają całkowicie neutralny smak.

Test Prolistin – Tydzień 2

Jak dotąd Marian nie zauważył żadnych zmian w swoim stanie zdrowia. Nie jest to jednak zaskakujące, ponieważ jest to preparat czysto ziołowy, którego działanie, w przeciwieństwie do tabletek na receptę, u wielu osób jest opóźnione. Z drugiej strony, jest to preparat naturalny, który opiera się na mocy naturalnych składników aktywnych, których działanie prozdrowotne znane jest od średniowiecza – ale do listy składników przejdziemy później.

Test Prolistin – Tydzień 3

Objawy u Mariana wyraźnie się zmniejszyły, ból przy oddawaniu moczu prawie całkowicie ustąpił, powoli wraca libido.

Test Prolistin – Tydzień 4

Po czterech tygodniach nasz test dobiega końca i chcieliśmy dowiedzieć się od Mariana, jak sobie radzi. Jego dolegliwości całkowicie ustąpiły, a on sam czuje się znów sprawny i zdrowy. Całkowicie ustąpiło również częste parcie na mocz, które jest również typowym objawem przerostu gruczołu krokowego. Nie odczuwa już uciążliwego parcia na mocz w nocy. Nie odczuwa już także bólu podczas wytrysku. Dla niego nasz test był wartościowy i jest przekonany o działaniu kapsułek Prolistin.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Prolistin?

Zawsze poszukujemy niedrogich produktów alternatywnych, które również mają pozytywne działanie i są dobrze tolerowane. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Państwu kapsułki Prostonel, które można zamówić na przykład w sklepie internetowym. Te skuteczne kapsułki, które wspomagają również zdrowie układu moczowo-płciowego, są dostępne w bardzo przystępnej cenie.

Opinie Prolistin

Czy wynik naszego autotestu był przypadkowy? Co mówią inni użytkownicy? Podczas poszukiwań na różnych forach poświęconych zdrowiu mężczyzn szybko znaleźliśmy liczne opinie klientów, które przedstawiają bardzo pozytywny obraz. Oto przykład:

Parcie na mocz w nocy było dokuczliwe i nie mogłem już spać spokojnie. Mój przyjaciel polecił mi Prolistin. Po krótkim czasie moje dolegliwości odeszły w przeszłość – czuję się zdrowy i znów jestem zdolny do działania.

Co mówi Stiftung Warentest?

Do tej pory Stiftung Warentest nie przeprowadził oceny kapsułek.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Prolistin?

W naszych badaniach znaleźliśmy kilka krytycznych głosów. Jednak to nie działanie kapsułek Prolistin było krytykowane, lecz wysoka cena produktu.

Dla kogo przeznaczony jest Prolistin?

Prolistin jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy cierpią z powodu objawów związanych z zapaleniem gruczołu krokowego i problemami z prostatą. Kapsułki ziołowe są również odpowiednie dla wegan i alergików, ponieważ opierają się wyłącznie na mocy składników ziołowych.

Skład Prolistin

Producent podaje następujący skład:

  • Wyciąg z kory Pygeum
  • Cynk
  • Słodka koniczyna
  • Wyciąg z palmy sabałowej (Saw palmetto)
  • Wyciąg z bergenii

Efekty Prolistin

Kapsułki mogą mieć następujący wpływ na organizm:

  • łagodzi pieczenie podczas oddawania moczu
  • złagodzenie bólu w podbrzuszu lub w okolicy krocza
  • Walka z częstym oddawaniem moczu i osłabionym strumieniem moczu
  • zlikwidować uczucie niemożności oddania moczu
  • Zwalcza ogólne złe samopoczucie związane z chorobą prostaty.

Czy dostępne są oficjalne testy i wyniki badań?

W naszych badaniach nie znaleźliśmy żadnych wyników badań klinicznych.

Stosowanie Prolistin

Przyjmowanie kapsułek jest proste i nieskomplikowane – wystarczy jedna kapsułka 3 razy dziennie, aby po krótkim czasie pozbyć się dyskomfortu związanego z problemami z prostatą.

Gdzie kupić Prolistin?

Kapsułki Prolistin nie są dostępne w sklepach stacjonarnych. Są one dostępne wyłącznie na stronie internetowej producenta.

Cena Prolistin

Prolistin zawierający 30 kapsułek jest oferowany przez producenta w cenie 137 PLN.

Najczęściej zadawane pytania

Otrzymujemy wiele pytań dotyczących naszych produktów. Zebraliśmy tutaj najczęściej spotykane z nich.

Czy można kupić Prolistin w aptece?

Nie, produkt nie jest dostępny w aptekach lokalnych ani internetowych.

Czy można zamówić Prolistin z Allegro?

Kapsułki nie są dostępne w serwisie Allegro.

Jak często należy przyjmować Prolistin?

Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki 3x dziennie. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych suplementów diety, nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Czy Prolistin jest również pomocny w utrzymaniu potencji?

Tak, Prolistin pomaga również zwiększyć męską potencję i libido poprzez wyeliminowanie objawów, takich jak ból podczas wytrysku. Gruczoł krokowy jest miejscem, w którym wytwarzana jest część płynu nasiennego. Plemniki pochodzące z jąder, wydzielina z pęcherzyka nasiennego oraz płyn gruczołu krokowego tworzą nasienie.

Analiza Prolistin

Prolistin może nie tylko zwalczać stany zapalne w okolicy prostaty, ale także pozytywnie wpływać na potencję. Prostata jest elementem męskich narządów miednicy, które są niezbędne dla zdrowia mężczyzny. Mimo że preparat ten jest skutecznym środkiem, za pomocą którego można skutecznie zwalczać objawy np. zapalenia gruczołu krokowego, kapsułki te oferowane są po dość wysokiej cenie, dla której korzystną alternatywą mogą być kapsułki Prostonel. Przedstawiona tutaj analiza Prolistin w publikacji oparta została na przykładzie zewnętrznych źródeł i danych na forum, blogach i portalach społecznościowych oraz ofertach producenta. Pozostałe informacje i właściwości na ten temat odszukać można pod adresem https://my.clevelandclinic.org/health/articles/10036-erection-ejaculation-how-it-occurs oraz na https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/how-an-erection-occurs pod którym opublikowano inne dane w tym badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *