Przejdź do treści

Kanabialica – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Kanabialica ma pomóc w rozwiązaniu problemu, z którym boryka się obecnie coraz więcej kobiet i mężczyzn: otyłości. Według producenta unikalne połączenie składników aktywnych powinno pobudzać metabolizm, a tym samym ułatwiać odchudzanie. Utrata masy ciała powinna być wtedy możliwa bez diety, jeśli kapsułki przyjmowane są w zalecanej dawce. Przyjrzeliśmy się bliżej Kanabialica i odkryliśmy coś przerażającego.

Kanabialica – Oferta

Spis treści

Co to jest Kanabialica?

KanabialicaKanabialica to suplement diety, który został opracowany z myślą o odchudzaniu i można go również nazwać spalaczem tłuszczu. Aby otrzymać te kapsułki, musisz wykupić miesięczną paczkę, która kosztuje 8 euro miesięcznie. Oprócz kapsułek znajduje się broszura zawierająca instrukcje dotyczące przygotowania. Dzięki kapsułkom Slim-XR powinno być możliwe stopienie kilogramów już po krótkim czasie.

Kanabialica w połączeniu ze zdrowym trybem życia powinien pomóc użytkownikowi szybciej osiągnąć pożądaną wagę. Po stronie sprzedaży producent reklamuje, że opracował kapsułki z pomocą dietetyka.
Kanabialica w teście – liczby rzeczywiste + fakty

Test Kanabialica

Chcieliśmy się dowiedzieć, czy preparat faktycznie może działać zgodnie z opisem na puszce. Dlatego przeprowadziliśmy autotest przez 4 tygodnie z 2 ochotnikami. Pierwszym badanym była Lara, 29 lat, 165 cm wzrostu i 78 kilogramów. Naszym drugim badanym był mężczyzna, ponieważ chcieliśmy sprawdzić, czy kapsułki działają inaczej w zależności od płci. Kiedy przeprowadzaliśmy nasz test Kanabialica, Markus miał 31 lat, 175 cm wzrostu i ważył 92 kilogramy.

Tydzień 1: Utrata masy ciała

Zanim mogliśmy rozpocząć nasz test Kanabialica, poinformowaliśmy naszych pacjentów o prawidłowej dawce. Producent pisze na swojej stronie internetowej, że nie należy przyjmować więcej niż 1 kapsułkę przed głównym posiłkiem, aby uniknąć przedawkowania. Pod koniec tygodnia wykonaliśmy kilka pomiarów, ale nie mogliśmy zobaczyć żadnych zmian w masie ciała ani pomiarach. Lara i Markus zgłosili nam, że również nie zauważyli żadnych fizycznych zmian.

Tydzień 2: Utrata masy ciała

Kontynuowaliśmy test w drugim tygodniu. W tym tygodniu Lara i Markus wprowadzili do swojego codziennego życia zdrowszą dietę i 3 tygodniowe jednostki sportowe. Według producenta powinno to zwiększyć skuteczność Kanabialica. Jednak pod koniec tygodnia nie zauważyliśmy żadnej zmiany masy ciała ani wymiarów.

Tydzień 3: Utrata masy ciała

Wyniki trzeciego tygodnia były równie otrzeźwiające, jak kilka tygodni wcześniej. Ani Markus, ani Lara nie stracili wagi. Obaj badani stracili już w tym momencie nadzieję na skuteczność Kanabialica.

Tydzień 4: Utrata masy ciała

Czwarty tydzień był ostatnim tygodniem naszego testu Kanabialica. Chociaż Lara i Markus postępowali zgodnie z instrukcjami producenta, nie było żadnych ulepszeń. Lara nadal ważyła 78 kg, a Markus nadal 92 kg. Obaj badani poinformowali, że nie poleciliby kapsułek żadnemu ze swoich przyjaciół.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Kanabialica wypadł bardzo rozczarowująco w naszym autoteście. Jednak zgadliśmy już tego z naszych poprzednich intensywnych badań. Otyłość to problem, z którym borykają się miliony ludzi w Niemczech. Otrzymujemy odpowiednio dużą liczbę zapytań na ten temat. Dlatego chcielibyśmy przedstawić skuteczną alternatywę dla kapsułek. To spalacz tłuszczu FatFix.

Czytaj również:  Yoslimin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Ten preparat na odchudzanie udowodnił już swoją skuteczność w kilku badaniach. Zaletą jest nie tylko to, że nie musisz wykupić abonamentu, ale skuteczność przekonała już dziesiątki użytkowników. Kapsułki nie tylko stymulują metabolizm, ale także tłumią własne uczucie głodu. Takie połączenie zapewnia długotrwałe utrzymanie pożądanej wagi.


Ranking produktów na Odchudzanie - Maj 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 15.02.2024

 

Czy są jakieś doświadczenia z Kanabialica lub oceny klientów?

W naszych badaniach przywiązujemy dużą wagę do doświadczeń i opinii innych użytkowników. Dlatego przeszukaliśmy Internet, a zwłaszcza na forach, informacje o doświadczeniach Kanabialica od kobiet i mężczyzn, którzy testowali kapsułki. Nasze pierwsze wrażenie wzmocniło nasze wątpliwe wrażenie na kapsułkach.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety opisują, że kapsułki nie wykazały na nie żadnego wpływu. Ponadto wielu użytkowników zgłasza nieautoryzowane wypłaty ze swojego konta bankowego. Niektórzy użytkownicy opisują również w swoich doświadczeniach z Kanabialica, że zmagali się z niektórymi skutkami ubocznymi, takimi jak ból brzucha, podczas używania go.

Kanabialica Abo FallePułapki subskrypcji są teraz uśpione w całym Internecie, a marketing jest często tak sprytny, że zwykle nawet nie zauważysz, że wykupiłeś subskrypcję jako użytkownik. To niebezpieczeństwo zagraża również przy zamawianiu Kanabialica.

Możesz zamówić różne miesięczne pakiety na stronie sprzedaży kapsułek. Z tym zamówieniem zgadzasz się jednak na płatną subskrypcję.

Subskrypcja uprawnia użytkownika do dostępu do obszaru online Slim-XR. Jest to bezpłatne przez pierwsze 20 dni i naliczane od 21 dnia z dzienną opłatą w wysokości 1,38 euro.

Chociaż jest to reklamowane na stronie sprzedaży, możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Jednak nasze badania wykazały, że w praktyce nie jest to takie proste. Jeśli chcesz zrezygnować z Kanabialica, musisz to zrobić pisemnie, tj. E-mailem lub pocztą. Ponadto musisz podać swój numer klienta i numer umowy, aby można było prawidłowo przyporządkować wypowiedzenie.
Czy numer rejestracji farmaceutycznej jest złożony?

W przypadku produktu oferowanego w aptekach lub aptekach internetowych w Niemczech wymagany jest farmaceutyczny numer rejestracyjny. Na stronie sprzedażowej Kanabialica reklamuje się, że preparat posiada PZN. Jednak podczas naszych badań stwierdziliśmy, że było to fałszywe stwierdzenie. PZN używany po stronie sprzedaży jest błędny, co również wzbudziło wątpliwości co do powagi producenta. Niestety, producenci coraz częściej uciekają się do wątpliwych propozycji sprzedaży, aby wyciągnąć pieniądze z kieszeni klientów. Musieliśmy podobne machinacje w Purosalin odkryć .

Dla kogo są kapsułki?

Według producenta kapsułki Kanabialica są odpowiednie dla każdego, kto chce schudnąć w jak najkrótszym czasie. Płeć ani wiek nie powinny odgrywać żadnej roli. Właściwe dawkowanie kapsułek powinno stymulować metabolizm, co powinno ułatwić odchudzanie. Ma to na celu przede wszystkim pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej w obszarach problematycznych, takich jak żołądek. Skuteczności preparatu nie udało się udowodnić ani w naszym autoteście, ani w naszych badaniach.

Czytaj również:  Matcha Fit – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Kanabialica?

Podczas naszych badań zawsze szukamy raportów z testów i badań dotyczących preparatu. Pomaga to nam i naszym czytelnikom uzyskać lepszy przegląd skuteczności produktu. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć w Internecie żadnych testów ani raportów z badań dotyczących Kanabialica, które testowałyby i oceniały preparat.

Czy kapsułki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest od kilku lat bada różne produkty odchudzające i krytycznie im się przygląda. Dlatego zadaliśmy sobie również pytanie, czy Kanabialica został przeanalizowany przez Stiftung Warentest. Nie mogliśmy znaleźć raportu o kapsułkach na oficjalnej stronie organizacji konsumenckiej. Ponieważ preparat nie został zbadany przez żaden niezależny instytut, nie można całkowicie wykluczyć zagrożenia dla zdrowia.

Dawkowanie Kanabialica

Według producenta prawidłowe spożycie jest ważne nie tylko dla osiągnięcia pożądanego rezultatu, ale także dla uniknięcia przedawkowania. Według informacji producenta Kanabialica należy przyjmować raz dziennie przed głównym posiłkiem. W tym celu weź 1 kapsułkę z wystarczającą ilością płynu.

Producent podaje na swojej stronie internetowej, że nie należy spodziewać się żadnych skutków ubocznych stosowania Kanabialica i że obecnie nie są znane żadne przypadki. Uzasadnia to tym, że jest to preparat zawierający wyłącznie składniki ziołowe. Ponieważ alergii lub nietolerancji na składnik nigdy nie można wykluczyć w 100%, producent podaje na swojej stronie sprzedażowej, że przed rozpoczęciem diety należy zasięgnąć porady lekarza.

Efekty Kanabialica

Efekt kapsułek był aspektem, który nas najbardziej interesował. Zależy to od tego, czy produkt może spełnić obietnice. Według informacji producenta, metabolizm powinien być utrzymany na palcach dzięki unikalnej kombinacji składników aktywnych. Powinno to ułatwić odchudzanie. Ponadto nie powinno być również efektu jo-jo. W naszym autoteście nie mogliśmy jednak określić żadnego efektu Kanabialica.

Chociaż jest to bardzo ważny aspekt, producent wypowiada się bardzo ogólnikowo lub wcale nie mówi o efekcie Kanabialica po stronie sprzedażowej. Na przykład, kiedy dokładnie powinien nastąpić wynik, w ogóle się nie dowiaduje. Jest tylko reklamowane, że czas potrzebny do osiągnięcia wymarzonej wagi powinien zostać skrócony. Producent nie podaje również żadnych informacji o tym, czy efekt jest długotrwały, czy nie.

Skład Kanabialica

Skład preparatu często dostarcza informacji o tym, jak działa produkt i czy jest naprawdę skuteczny. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej składnikom Kanabialica. Poniżej wymienimy te aktywne składniki, a następnie wyjaśnimy indywidualnie ich wpływ na organizm ludzki.

 • Tiamina: Przede wszystkim zioło ma właściwości stymulujące metabolizm. Mówi się, że sprzyja to rozkładowi węglowodanów. Zaabsorbowany cukier powinien również zostać przekształcony przez organizm w ATP, czyli energię.
 • L-karnityna: odpowiada przede wszystkim za transport komórek tłuszczowych w organizmie. W ten sposób przyspiesza spalanie tłuszczu. Dodatkowo mięśnie należy zaopatrzyć w energię również w L-karnitynę, która może być pomocna podczas ćwiczeń. Jednak w Kanabialica L-karnityna nie mogła mieć żadnego efektu.
 • Askorbin: występuje w wielu suplementach diety, ponieważ ma działanie wzmacniające układ odpornościowy. Jednocześnie wspomaga metabolizm w przekształcaniu spożywanego pokarmu w energię, co może sprzyjać utracie wagi.
 • Tokoferol: tokoferol zawarty w Kanabialica działa przede wszystkim jako przeciwutleniacz w organizmie. Pozwala to organizmowi pozbyć się wszelkich toksyn i wolnych rodników.
 • Ryboflawina: pełni ważną funkcję w metabolizmie, ponieważ powstaje prekursor koenzymów flawinowych, a jednocześnie węglowodany i tłuszcz są przekształcane w ATP, czyli energię dla organizmu.
 • Wapń: Wapń nie tylko wzmacnia kości w organizmie. Wapń jest tam również, aby odpowiednio regulować nasz metabolizm energetyczny, a tym samym utratę tłuszczu.
Czytaj również:  Ketobooster kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skutki uboczne Kanabialica

Według informacji producenta, skutków ubocznych Kanabialica nie należy się spodziewać, ponieważ wszystkie składniki aktywne użyte w preparacie są naturalne. Nie wyklucza to jednak możliwości wystąpienia skutków ubocznych wynikających z nietolerancji lub alergii. Zauważyliśmy to również w naszym autoteście. Ponadto niektórzy użytkownicy zgłaszają, że podczas korzystania z niego borykali się z wrzodami żołądka.

Gdzie kupić Kanabialica?

Jeśli chcesz kupić Kanabialica, możesz to zrobić głównie za pośrednictwem strony producenta. Czasami kapsułki są również oferowane przez prywatnych sprzedawców w serwisie eBay. Nie mogliśmy znaleźć preparatu na Amazon. Nawet drogerie takie jak dm czy Rossmann nie mają tego produktu w swoim asortymencie. To samo dotyczy aptek czy aptek internetowych, choć na stronie sprzedażowej widnieje informacja, że ​​kapsułki mają ważny PZN.

Cena Kanabialica

Cena Kanabialica za opakowanie 30 kapsułek wynosi 8,00 euro. Po stronie sprzedaży masz wtedy możliwość zakupu różnych paczek, od jednego do dwunastu miesięcznych dostaw. Brak kosztów wysyłki. Należy jednak mieć świadomość, że nie jest to jednorazowy zakup, ale abonament zawiera się wraz z zakupem. Jest to bezpłatne przez pierwsze 20 dni, ale od tego momentu kosztuje 1,38 euro dziennie. Tym samym klient płaci miesięcznie 41,40 euro.

Często Zadawane Pytania

Obecnie na rynku fitness dostępne są dziesiątki produktów, które obiecują osiągnięcie wymarzonej wagi w jak najkrótszym czasie. Ponieważ ostatnio otrzymywaliśmy pytania dotyczące Kanabialica, zdecydowaliśmy się wymienić najczęściej zadawane pytania w tym artykule i odpowiedzieć na nie tak szczegółowo, jak to tylko możliwe.

 • Czy mogę kupić kapsułki Kanabialica w aptece?
 • Czy istnieje forum Kanabialica?
 • Jaka jest koncepcja Slim-XR?
 • Po co mi numer klienta Kanabialica?
 • Jak działa logowanie do Kanabialica?

Ocena Kanabialica

Podsumowując, nie możemy rekomendować Kanabialica. Kapsułki nie działały w naszym autoteście. Ponadto producent reklamuje na swojej stronie internetowej fałszywe informacje, takie jak nieprawidłowy PZN, co wzbudziło wątpliwości co do powagi sprzedawcy. Opinie innych użytkowników potwierdzają nasze negatywne doświadczenia z Kanabialica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *