Przejdź do treści

Fastburnix – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Fastburnix stała się ostatnio znana przede wszystkim dzięki reklamie telewizyjnej. Ponieważ produkt posiada numer PZN, jest dostępny nawet w aptekach i aptekach internetowych w Niemczech. Otyłość to problem, który dotyka ponad 2/3 Niemców. Genetyka odgrywa tylko pomijalnie małą rolę. W większości przypadków to zbyt mało ćwiczeń i niezdrowy tryb życia prowadzą do otyłości. Otyłość nie tylko nadwyręża wizerunek własnego ciała, ale jest również szkodliwa dla zdrowia. Tym ważniejsze jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie odchudzania.

Ale czy te tabletki na odchudzanie naprawdę mogą pomóc ostatecznie stopić te zbędne kilogramy? Czy przyjmowanie kapsułek jest naprawdę tak łatwe i bez komplikacji, jak opisuje producent? Chcieliśmy się dowiedzieć i dlatego przyjrzeliśmy się bliżej Fastburnix.

Fastburnix – Oferta

Spis treści

Efekty Fastburnix

FastburnixWedług producenta działanie Fastburnix zostało udowodnione klinicznie. Ale co kryje się za tymi stwierdzeniami? Jednym z głównych składników kapsułek jest chitozan. To jest biopolimer. Powinno to mieć efekt wiązania tłuszczu, nawet jeśli nie jest to w 100% zajęte. Wielu lekarzy wątpi obecnie w skuteczność chitozanu, ponieważ składnik aktywny pozyskiwany jest głównie ze skorupiaków. Producent na swojej stronie reklamuje wyłącznie naturalne składniki, co dla wegan może brzmieć szczególnie kusząco. Kapsułki są wegańskie lub roślinne, ale w żadnym wypadku.

Innym głównym składnikiem Fastburnix jest poliglukozamina. To kolejny biopolimer. Mówi się, że ten biopolimer ma właściwość wiązania nadmiaru tłuszczu w żołądku, a następnie wydalania go przy następnym wypróżnieniu. Producent opisuje również, że składniki aktywne w tabletkach działają jak rodzaj magnesu kalorycznego. Powinny one być zdolne do wiązania większości tłuszczów w przewodzie pokarmowym.

Tłuszcze te nie powinny już być dostępne dla organizmu do wykorzystania jako energia. Powinno to doprowadzić do rozpadu nadmiaru tłuszczu w problematycznych obszarach, takich jak brzuch lub pośladki. Wątpliwe jest, czy efekt może być równie skuteczny, jeśli otyłość jest spowodowana nadmiernym spożyciem węglowodanów.

Test Fastburnix

Chcieliśmy się dowiedzieć, co kryje się za obietnicami złożonymi przez producenta i czy kapsułki odchudzające faktycznie są aż tak skuteczne. Mając to na uwadze, przeprowadziliśmy 90-dniowy test Fastburnix z udziałem 2 ochotników. Towarzyszyła nam 33-letnia Julia, która ważyła 92 kilogramy i miała 165 cm wzrostu przed wykonaniem autotestu. Dodatkowo towarzyszyła nam 44-letnia Marie. Ważyła 95 kilogramów i miała 163 cm wzrostu, zanim przeprowadziliśmy nasz test.

Według BMI oboje musieli walczyć z nadwagą. Przed wykonaniem naszego testu Fastburnix wyjaśniliśmy naszym dwóm testerom, jak prawidłowo używać kapsułek. Producent zaleca przyjmowanie 2 tabletek dziennie z odpowiednią ilością płynu.

Etykieta 15: Utrata masy ciała

Zdecydowaliśmy się na badanie u Marii i Julii po 15 dniach, ponieważ chcieliśmy dać Fastburnix szansę dalszego rozwoju jego efektów. Nie widzieliśmy jeszcze żadnej utraty wagi. Również w wymiarach ciała Julii i Marii nic się nie zmieniło. Julia również zgłosiła lekkie zaparcia, ale chciała kontynuować test.

Czytaj również:  Keto Bullet - Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Etykieta 30: Utrata masy ciała

Po 30 dniach 1/3 naszego czasu testowego już się skończyła. Nasze dwie osoby badane ściśle przestrzegały wytycznych i przyjmowały 2 kapsułki dziennie. Pod koniec tygodnia przeprowadziliśmy badanie zgodnie z ustaleniami. Nie byliśmy również w stanie zmierzyć żadnej redukcji wagi. Obaj nie stracili też centymetrów na biodrach ani udach. Ponadto Julia zgłosiła nam, że miała lekki ból głowy, z którym zmagała się popołudniami od dwóch dni.

Etykieta 45: Utrata masy ciała

Teraz połowa czasu naszego testu dobiegła końca. Jak zawsze, pod koniec tego tygodnia przeprowadziliśmy intensywne badanie z dwoma badanymi. Okazało się, że skutki uboczne Julii znacznie się pogorszyły. Zmagała się z silnymi bólami brzucha, miała też problemy z zasypianiem wieczorem. Ze względów zdrowotnych zdecydowaliśmy się anulować test z Fastburnix dla Julii.

Nadal nie widzieliśmy żadnej utraty wagi u Marii. Postanowiliśmy więc razem zmienić ich dietę. Zredukowała dzienną liczbę kalorii do 1700 Kcal, a także nie pozwolono jej spożywać żadnych gotowych produktów ani słodyczy przez kilka następnych tygodni.

Etykieta 60: Utrata masy ciała

Od tego momentu towarzyszył nam tylko jeden tester. Pod koniec tygodnia najpierw odbyliśmy intensywną rozmowę z Marią. Podczas naszych pomiarów udało nam się ustalić, że schudła 1 kilogram masy ciała. Postanowiliśmy więc kontynuować test z Marią. Nieco

Etykieta 90: Utrata masy ciała

To był ostatni dzień naszego 90-dniowego okresu próbnego. Tego dnia ponownie poprosiliśmy Marię, aby przyszła na naszą praktykę. Podczas naszych badań udało nam się określić dalszą utratę wagi o 1 kilogram. Musimy jednak założyć, że waga Marii zmniejszyła się tylko dlatego, że zmieniła dietę. Wcześniej nic się nie zmieniło w jej wadze. Dlatego nie mogliśmy zakończyć naszego autotestu z Fastburnix z wynikiem pozytywnym. Nieco

Czy istnieje alternatywa dla Fastburnix?

Ze względu na ograniczoną skuteczność i nieoczekiwane komplikacje, Fastburnix nie przekonał nas w autoteście. Mamy jednak świadomość, że otyłość to problem, który dotyka wiele osób. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla kapsułek odchudzających.


Ranking produktów na Odchudzanie - Maj 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.02.2024

 

To dobrze znany spalacz tłuszczu ICG. Te kapsułki odchudzające dowiodły już swojej skuteczności w kilku niezależnych badaniach. Ponadto przekonali już wielu naszych czytelników. Spalacz tłuszczu FatFix pomaga przyspieszyć metabolizm, a także jest w stanie stłumić własne uczucie głodu. W ten sposób możliwa jest skuteczna i długotrwała utrata wagi.

Czytaj również:  Mysimba – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Czy istnieją doświadczenia lub oceny klientów z Fastburnix?

W naszych badaniach zawsze przywiązujemy dużą wagę do opinii i doświadczeń innych klientów. Dlatego aktywnie poszukiwaliśmy doświadczeń Fastburnix na forach, ale także w sklepach internetowych, takich jak Amazon, aby móc uzyskać kompleksowy obraz kapsułek odchudzających.

Zauważyliśmy, że można znaleźć zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje oraz wpisy na forum. Ci, którzy ocenili Fastburnix jako dobry lub średni, twierdzą, że same kapsułki nie wystarczają do utraty wagi i że osiągnęły sukces tylko w połączeniu z ćwiczeniami i zdrową dietą.

Większość użytkowników uważa Fastburnix za zbyt drogi. Dla wielu użytkowników efekt był całkowicie nieobecny. Niektórzy klienci zgłaszają również skutki uboczne, takie jak problemy żołądkowe, bóle głowy lub przyrost masy ciała.

Oceny doświadczeń Fastburnix

Według producenta Fastburnix został opracowany z myślą o wszystkich osobach, które mają problemy z odchudzaniem i chcą przyspieszyć metabolizm tłuszczów. Chociaż tabletki są często używane przez kobiety, to według producenta, bez problemu mogą je stosować również mężczyźni. Wiek też nie powinien odgrywać roli. Producent zaznacza jedynie, że należy unikać kapsułek, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Fastburnix?

Testy i raporty z badań są ważne dla zbadania skuteczności produktu. Szczególnie pomocne są testy przeprowadzone przez niezależne instytucje. Według producenta Fastburnix był testowany w długoterminowym badaniu klinicznym trwającym 12 miesięcy. Badania są ze sobą powiązane, ale kiedy przeczytaliśmy raporty z badań, zauważyliśmy, że nadal nie ma bezpośredniej korelacji między kapsułkami a sukcesem odchudzania uczestników, ponieważ wielu zdecydowało się również zmienić dietę i jeść zdrowiej.

Czy tabletki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest od pewnego czasu bada różne blokery tłuszczu. W raporcie Stiftung Warentest na temat Fastburnix byliśmy w stanie dowiedzieć się, że działanie kapsułek można udowodnić tylko w ograniczonym zakresie. Ponadto Stiftung Warentest ma wątpliwości co do składu aktywnych składników w tabletkach.

Dawkowanie Fastburnix

Producent udostępnia informacje dotyczące przyjmowania Fastburnix na swojej stronie internetowej oraz na opakowaniach tabletek. Zgodnie z zaleceniami należy przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Producent zaleca przyjmowanie kapsułek z posiłkami głównymi w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Ponadto należy upewnić się, że każdą tabletkę popijasz co najmniej 250 ml wody.

Według producenta przyjmowanie Fastburnix jest nieszkodliwe, ponieważ tabletki powinny składać się z naturalnych składników. Niemniej jednak jeden z naszych badanych zmagał się z efektami ubocznymi podczas naszego autotestu. Z niektórych wpisów na forum mogliśmy zobaczyć, że inni użytkownicy mieli już podobne doświadczenia. Dlatego warto skonsultować się z lekarzem.

Czytaj również:  Simply Diet kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Skład Fastburnix

Aby uzyskać lepszy obraz, przyjrzyjmy się składnikom Fastburnix. Według producenta dwa główne składniki aktywne to ß-1,4-polimer z D-glukozaminy i N-acetylo-D-glukozaminy. Powinny one mieć właściwość wiązania tłuszczu w przewodzie pokarmowym i wydalania go podczas następnego wypróżnienia. Jednocześnie kapsułki zawierają również inne składniki aktywne, takie jak witamina C, kwas winowy, poliglusam, kwas askorbinowy i celuloza.

Producent twierdzi również, że wszystkie jego aktywne składniki nie zawierają konserwantów, nie mają wzmacniaczy smaku i są bezglutenowe. Ponadto kapsułki powinny być również odpowiednie dla diabetyków. Ponadto Fastburnix nie zawiera białka mleka, cukru mlecznego i cholesterolu.

Skutki uboczne Fastburnix

Producent podaje informacje o możliwych skutkach ubocznych Fastburnix, ale podkreśla, że ​​powinny one wystąpić tylko w kilku wyjątkowych przypadkach. Mają to być powikłania takie jak biegunka, zaparcia czy wzdęcia. Jeden z naszych obiektów testowych również zmagał się z nimi w naszym autoteście. Z raportów z doświadczeń w Internecie wynika, że ​​problemy te dotknęły stosunkowo dużą liczbę klientów.

Gdzie kupić Fastburnix?

Jeśli chcesz kupić Fastburnix, musisz udać się do lokalnej apteki lub alternatywnie kupić kapsułki przez Internet. Kapsułki odchudzające są również dostępne w drogeriach takich jak DM. Tablety można kupić na stronie producenta, ale nie bezpośrednio.

Cena Fastburnix

Cena Fastburnix zależy całkowicie od tego, w jakiej aptece lub aptece internetowej kupisz kapsułki odchudzające. Cena za opakowanie 160 kapsułek waha się od 60 do 80 euro. W DM płacisz cenę 25,95 euro za opakowanie 48 kapsułek. W zależności od dostawcy mogą obowiązywać koszty wysyłki.

Często Zadawane Pytania

Odkąd Fastburnix staje się coraz bardziej popularna, pojawia się coraz więcej pytań dotyczących produktu odchudzającego. Dlatego chcielibyśmy wymienić te pytania poniżej i odpowiedzieć na nie tak szczegółowo, jak to tylko możliwe.

  • Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy za Fastburnix?
  • Czy istnieje forum Fastburnix?
  • Czy producent Fastburnix jest renomowany?
  • Czy Fastburnix pomaga przy otyłości?
  • Czy muszę poprosić lekarza, żeby przepisał Fastburnix?

Recenzja Fastburnix

Efekt preparatu Fastburnix nie mógł nas przekonać, ponieważ nie mogliśmy znaleźć żadnej bezpośredniej korelacji między kapsułkami a utratą masy ciała naszego badanego. Jedna z testerów straciła na wadze w połowie naszego autotestu, ale dopiero po zmianie diety. Ponadto nie można było wykluczyć żadnych skutków ubocznych i komplikacji. Stiftung Warentest wątpi również w skuteczność kapsułek. Dlatego nie możemy bezpośrednio polecać preparatu Fastburnix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *