Przejdź do treści

Erosept – Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Produkty takie jak Erosept obiecują prawdziwe cuda dla klientów, którzy cierpią z powodu problemów z potencją. Wielu cierpiących postrzega takie produkty jako jedyny sposób, by znów mieć normalne życie seksualne. Wstyd odgrywa w tym przypadku dużą rolę. Wielu mężczyzn, którzy cierpią z powodu problemów z potencją, nie potrafi otwarcie mówić o swoich dolegliwościach.

Zamiast iść do lekarza, szukają rozwiązań na własną rękę w internecie. Erosept wabi klientów twierdzeniem, że preparat dostępny bez recepty osiąga doskonałe efekty. Ale czy to naprawdę prawda?

Spis treści

Co to jest Erosept?

Pod nazwą Erosept, naturalny seksualny enhancer w postaci kapsułek jest sprzedawany, który ma zwiększyć męskie libido. Mówi się również, że poprawia wytrzymałość. Ze względu na naturalne składniki, preparat ma być wolny od chemikaliów, a tym samym nie powodować żadnych skutków ubocznych.

Erosept – Oferta

Naturalne połączenie składników aktywnych w kapsułkach Erosept zapewnia, że użytkownicy odzyskują chęć do aktywności seksualnej, a jednocześnie mają wytrzymałość, której potrzebują.

Opinie Erosept

Coraz więcej mężczyzn cierpi na problemy z erekcją lub potencją w młodym wieku. Liczba niezgłoszonych przypadków jest bardzo wysoka. Tylko bardzo niewielu mężczyzn decyduje się na wizytę u lekarza. Chcieliśmy się dowiedzieć, czy prawdziwi użytkownicy mieli już do czynienia z Erosept. Szukaliśmy ich w Internecie i chcielibyśmy przedstawić trzy opinie klientów o kapsułkach poniżej.

Obietnice producenta brzmiały tak wspaniale, że natychmiast zamówiłem kilka opakowań Erosept. Brałam go zgodnie z zaleceniami producenta, ale nawet po tygodniach stosowania nic się nie poprawiło! W ogóle nie odczułem żadnego efektu!

W pierwszej relacji klient pisze, że na stronę sprzedażową Erosept trafił przypadkiem. Z entuzjazmem przyjął obietnice producenta i zamówił kilka opakowań kapsułek. Ale niestety, ten pan nie był w stanie zauważyć żadnego efektu do dnia dzisiejszego.

Erosept opinieOprócz braku efektu Erosept, drugi klient skarżył się na skutki uboczne, które wystąpiły po zażyciu kapsułek. Ten człowiek musiał bardzo szybko przestać używać kapsułek.

Na pewnym forum znaleźliśmy doświadczenie Erosept młodego człowieka, który zamówił kapsułki pełen nadziei. Jednak nadzieje tego klienta również zostały rozwiane przez nieskuteczny produkt.
Erosept w teście – przedstawiamy nasz wynik

Test Erosept

Musimy przyznać, że byliśmy nieco zszokowani doniesieniami użytkowników. Niemniej jednak ważne jest, abyśmy sami odnieśli wrażenie o skuteczności. Z tego powodu przeprowadziliśmy test Erosept z udziałem ochotnika.

Max, 37 lat, od pewnego czasu cierpi na problemy z erekcją, w wyniku czego jego pożądanie staje się coraz mniejsze. Może wykluczyć choroby i tak naprawdę nie wie, co było decydującym powodem problemów. Dlatego był szczególnie ciekawy, jak działa Erosept.

Test Erosept – Tydzień 1

Pierwszego dnia omówiliśmy z Maxem dokładną procedurę badania. Zgodnie z zaleceniami producenta, należy przyjmować 1 kapsułkę z wystarczającą ilością płynu, na godzinę przed aktywnością seksualną. Nie należy przekraczać dziennej dawki jednej kapsułki Erosept w ciągu 24 godzin. Ponadto, nie powinien używać więcej niż 3 kapsułki w tygodniu.

Zgodził się na te warunki i ponownie opisał nam swoje problemy. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie i pożegnaliśmy się.

Test Erosept – Tydzień 2

W 14 dniu naszego testu Erosept przeprowadziliśmy pierwszą rozmowę kontrolną z naszym testerem. Do tej pory nie zauważył żadnej zmiany. Nadal miał problemy z potencją i brakiem chęci do gry. Ponieważ początek efektu może być różny u różnych osób, umówiliśmy się na rozmowę uzupełniającą w następnym tygodniu.

Test Erosept – Tydzień 3

Po trzecim tygodniu zobaczyliśmy Maxa wyraźnie przygnębionego. Zgłosił, że od kilku dni borykał się z problemami żołądkowo-jelitowymi. Nadal nie mógł zauważyć żadnego efektu działania Erosept. Zaczął mieć wątpliwości, ale nadal był gotów kontynuować ostatni tydzień testu.

Test Erosept – Tydzień 4

Zbliżała się ostateczna rozmowa kwalifikacyjna naszego autotestu i bardzo chcieliśmy usłyszeć raport Maxa. Był jednak wyraźnie przygnębiony. W ciągu 4 tygodni nie nastąpiła u niego żadna poprawa. Nadal borykał się z problemami gastrycznymi.

Czytaj również:  Erectil kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Dla niego jest to wyraźnie nieskuteczny produkt, a my również teraz wyraźnie kwestionujemy efekt Erosept.

Obietnice producenta wzbudziły naszą ciekawość. I tak oto przetestowaliśmy Erosept. W tym teście wspierał nas wolontariusz, który przyjmował dla nas kapsułki przez dłuższy okres czasu. Jednak po okresie testowym nasz wolontariusz nie widział żadnej poprawy.

Problemy z potencją utrzymywały się z taką samą intensywnością. W związku z występującymi skutkami ubocznymi, możemy jedynie zakończyć nasz test Erosept z wynikiem negatywnym i nie możemy go polecić.

Problemy z potencją i erekcją nie tylko prowadzą do niepożądanych reakcji w sypialni, ale także wpływają na samoocenę dotkniętych nimi mężczyzn. Ponieważ Erosept nie miał żadnego wpływu w naszym teście, porównaliśmy kapsułki z alternatywnym produktem.

Oba preparaty przedstawiliśmy dla Państwa w przejrzystej tabeli z wszystkimi zaletami i wadami. W ten sposób mogą Państwo sami wyrobić sobie zdanie o produktach i ich właściwościach.

Czy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Wiele skutecznych wzmacniaczy seksualnych, które można znaleźć na rynku dzisiaj zostały szeroko przetestowane pod względem składników i efektów. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że jest to sprawdzony produkt medyczny. Jednak podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że Erosept był już testowany.

W związku z tym, nie znaleźliśmy żadnych informacji, nawet ze strony producenta, dotyczących ewentualnego testu Erosept. Dlatego zakładamy, że kapsułki te nie zostały jeszcze przetestowane i zbadane przez niezależny instytut pod względem ich działania i składników.

W archiwum niezależnego portalu konsumenckiego Stiftung Warentest znajduje się ponad 2.200 raportów z badań dotyczących najróżniejszych produktów i usług. Niestety, podczas naszych badań nie udało nam się znaleźć raportu z testów Erosept. W związku z tym zakładamy, że kapsułki te nie zostały jeszcze ocenione przez Stiftung Warentest.

Dla kogo przeznaczony jest Erosept?

Z reguły nie wszyscy mężczyźni mogą przyjmować środki wspomagające funkcje seksualne. Należy tu wziąć pod uwagę własną historię zdrowotną, jak również stosowanie różnych innych preparatów. Producent Erosept zaleca stosowanie kapsułek mężczyznom z obniżonym libido oraz łagodnymi problemami z potencją i erekcją. Kapsułki nie są jednak odpowiednie dla mężczyzn, którzy cierpią na problemy z potencją z powodu choroby lub po zabiegu chirurgicznym.

Stosowanie Erosept

Lek Erosept przyjmuje się doustnie. Preparat należy przyjmować na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W tym celu należy zażyć jedną kapsułkę przed jedzeniem, nie rozgryzając jej i popijając odpowiednią ilością wody. Użytkownicy powinni stosować lekkostrawną dietę i unikać alkoholu. Preparat powinien zadziałać po 30 minutach.

Nie należy przekraczać dziennej dawki jednej kapsułki Erosept w ciągu 24 godzin. Producent podaje również, że nie należy przyjmować więcej niż 3 kapsułki tygodniowo.

Efekty Erosept

Naturalny ekstrakt zawarty w kapsułkach rozwija swoje działanie w przewodzie pokarmowym, a poszczególne składniki są transportowane przez naturalne funkcje organizmu, aby rozwinąć zamierzony efekt Erosept. Specjalna kombinacja składników aktywnych zwiększa między innymi ciśnienie wewnętrzne penisa.

W ten sposób ma się poprawić pożądanie seksualne i wytrzymałość. Według producenta efekt zależy od nasilenia słabości seksualnych. Czynniki psychologiczne również mają wpływ na efekt, który może być różny.

To samo odnosi się do czasu działania i czasu trwania efektu. Od momentu przyjęcia kapsułki do wystąpienia efektu działania Erosept może upłynąć od 45 do 90 minut. Według producenta, kapsułka powinna działać przez 30 do 180 minut. Działanie preparatu nie jest jednak możliwe bez stymulacji seksualnej.

Skład Erosept

Ten seksualny enhancer ma działać szybko ze względu na specjalne składniki aktywne z 6-ekstrakt formuły i dać dotkniętych mężczyzn z powrotem kawałek ich jakości życia. Producent kładzie duży nacisk na czysto naturalne i ziołowe składniki. Wymienione są następujące składniki leku Erosept:

 • Tribulus Terrestris
 • Korzeń Maca
 • Butea Superba
 • Czerwony żeń-szeń koreański
 • Xanthoparmelia Scabrosa
 • Kozieradka
Czytaj również:  Hardman kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Korzeń Maca: Korzeń Maca jest sprawdzonym afrodyzjakiem od wielu wieków. Proszek z korzenia może poprawić krążenie krwi i libido. Pierwsze różnice powinny być zauważalne po prostu ze względu na ten aktywny składnik zawarty w Erosept.

 • Tribulus Terrestris: Ekstrakt ten zwiększa ciśnienie wewnątrz penisa. Dzięki temu uwalniane są niezbędne substancje przekaźnikowe, które prowadzą do erekcji. Ponadto, następuje również wzrost hormonu płciowego testosteronu.
 • Butea Superba: Ekstrakt z tej rośliny poprawia aktywność seksualną. W ten sposób można zwiększyć libido i erekcję. Dzięki zawartym w nim flawonoidom, mięśnie w tkance erekcyjnej mogą się lepiej rozluźnić. Dzięki temu możliwy jest silniejszy przepływ krwi do penisa, co z kolei prowadzi do twardszej erekcji.
 • Czerwony żeń-szeń koreański: Dzięki temu specjalnemu żeń-szeniowi, który jest zawarty w składnikach Erosept, stres w organizmie jest łagodzony bardziej efektywnie. Ułatwia to leczenie psychologicznie uwarunkowanych problemów z potencją. Ponadto, czerwony żeń-szeń koreański wspomaga produkcję i uwalnianie tlenków azotu. Te substancje posłańców są niezbędne do erekcji.
 • Xanthoparmelia Scabrosa: Zawarte w niej substancje czynne pomagają rozluźnić mięśnie penisa. Optymalizuje to przepływ krwi w ciałach jamistych. Dzięki temu erekcja staje się silniejsza i pulchniejsza.

Kozieradka: Kozieradka zawarta w Erosept jest również znany jako kozieradka i zwiększa testosteron w organizmie mężczyzny. W ten sposób można zwiększyć pożądanie seksualne.

Skutki uboczne Erosept

Zgodnie z informacjami, nie należy się spodziewać żadnych skutków ubocznych Erosept, ponieważ w kapsułkach znajdują się tylko naturalne i ziołowe składniki. Preparat ten oparty jest na formule 6 ekstraktów, co ma pozytywnie wpływać na potencję. Niemniej jednak, nawet ziołowe i naturalne środki mogą powodować skutki uboczne lub nietolerancje u użytkowników.

Jest to szczególnie możliwe w przypadku istniejącej nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W tym przypadku produkt nie powinien być przyjmowany. Użytkownicy czasami zgłaszają efekty uboczne Erosept w postaci problemów żołądkowo-jelitowych. Nasz tester również musiał się z tym zmagać.

Gdzie kupić Erosept?

Nie można zamówić tego naturalnego wzmacniacza seksualnego z lokalnych aptek lub aptek internetowych. Kapsułki nie są również oferowane w różnych sklepach internetowych lub na platformach handlowych, takich jak eBay lub Amazon. Dodatkowo, dzięki naszym badaniom udało nam się dowiedzieć, że produktu tego nie znajdziemy również w asortymencie drogerii takich jak dm czy Rossmann. Można go kupić tylko na oficjalnej stronie sprzedaży Erosept.

Cena Erosept

Na stronie sprzedażowej producenta produkt oferowany jest w różnych cenach. W związku z tym cena Erosept zależy od długości kuracji lub wielkości opakowania.

 • 30-dniowa kuracja (14 kapsułek) = 45,90 Euro (3,28 PLN za kapsułkę)
 • 60-dniowa kuracja (2 x 14 kapsułek) = 85,80 Euro (3,07 PLN za kapsułkę)
 • 90-dniowa kuracja (3 x 14 kapsułek) = 119,70 Euro (2,85 PLN za kapsułkę)
 • 120 dni kuracji (4 x 14 kapsułek) = 151,60 euro (2,71 PLN za kapsułkę)

Koszty wysyłki są podobno wolne przy zakupie kapsułek Erosept. Producent oferuje płatność za pomocą faktury oraz PayPal.

Naturalne wzmacniacze seksualne

Oprócz produktów takich jak Erosept, problemy z potencją można również złagodzić za pomocą naturalnych środków zaradczych. Niektóre z naturalnych wzmacniaczy seksualnych były stosowane od wieków i są nadal używane dzisiaj w leczeniu problemów z erekcją i potencją.

Maca

Kapsułki Erosept zawierają również maca. Jest bogata w wapń, cynk, jod, żelazo, miedź i mangan oraz wiele witamin. Jest to naturalny sposób na poprawę krążenia krwi w tkankach miednicy. Korzeń maca zawiera również sterole roślinne. Są one podobne do hormonu testosteronu. Działanie Maca jako wzmacniacza seksualnego zostało udowodnione w licznych badaniach.

Czytaj również:  Prostaline kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Szafran

Erosept podobno poprawia potencję u dotkniętych chorobą mężczyzn. Podobne działanie ma szafran. Przyprawa ta pobudza krążenie krwi. Niewielka ilość szafranu dziennie jest zazwyczaj wystarczająca, aby mieć pozytywny wpływ na potencję. Szafran jest często wymieniany jako składnik środków wzmacniających funkcje seksualne, tak jak w przypadku Eron Plus. Więcej danych i źródło https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-844/saffron

Żeń-szeń

Kapsułki Erosept zawierają również żeń-szeń. Korzeń był używany w Korei przez wiele stuleci jako skuteczny seksualny środek wzmacniający. Proszek wyekstrahowany z niego jest powiedział, że jest w stanie leczyć zaburzenia erekcji. Żeń-szeń wzmacnia również układ odpornościowy i stymuluje przemianę materii. Źródło https://pl.wikipedia.org/

Najczęściej zadawane pytania

Wiele osób dotkniętych problemami z potencją czuje się zawstydzonych. Nie rozmawiają ze swoim partnerem o problemach, ani nie idą do lekarza po receptę. Ponieważ wiele nieskutecznych wzmacniaczy seksualnych jest sprzedawanych w Internecie, ryzyko wpadki jest bardzo wysokie.

Możesz dowiedzieć się, czy Erosept jest odpowiedni dla Twoich problemów z potencją, czytając poniższe pytania i odpowiedzi.

Kiedy mogę spodziewać się zwiększonej erekcji?

Producent wielokrotnie pisze na stronie sprzedażowej, że działanie kapsułek może być bardzo różne. W odniesieniu do efektu należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Wchłanianie aktywnych składników przez organizm jest tak samo decydujące jak osłabienie seksualne. Generalnie producent podaje, że efekt utrzymuje się od 45 do 90 minut. Uzyskany efekt ma się utrzymywać od 30 do 180 minut.

Która wielkość opakowania Erosept jest odpowiednia?

Dobór odpowiedniej wielkości opakowania zależy przede wszystkim od własnych problemów z potencją i związanej z nimi aktywności seksualnej. Miesięczne opakowanie zawiera 14 kapsułek. Odpowiednio, użytkownicy mogą przyjmować 14 kapsułek, aby zwiększyć i poprawić własne pożądanie seksualne i erekcję przed stosunkiem seksualnym.

Czy udowodniono pozytywny wpływ na potencję?

Podczas naszych badań nie udało nam się znaleźć żadnych dowodów na to, że działanie kapsułek zostało do tej pory przetestowane i potwierdzone. Chociaż istnieją odniesienia na stronie sprzedaży, że składniki zostały rzekomo przetestowane w badaniach, nie znaleźliśmy żadnych dowodów od producenta dla tego oświadczenia.

Czy istnieją kupony Erosept?

Obniżone ceny, a więc i rabaty, można znaleźć na stronie sprzedaży produktu. Tutaj różne pakiety miesięczne są już oferowane przez producenta po obniżonej cenie. Obecnie producent na swojej stronie sprzedażowej oferuje również voucher o wartości 5,00 euro. Jest to odliczane od już obniżonej ceny. Producent nie precyzuje jednak, jak długo obowiązuje ta promocja.

Kto powinien zrezygnować z zażywania środków wspomagających funkcje seksualne?

Zasadniczo, wszyscy mężczyźni mogą wziąć ten seksualny enhancer. Producent zaznacza jednak, że działanie kapsułek jest nieobecne w przypadku problemów z potencją spowodowanych chorobą. Mężczyźni, którzy cierpią na problemy z potencją lub erekcją w wyniku operacji, również nie będą w stanie osiągnąć żadnego efektu przyjmując kapsułki. Inne środki wspomagające funkcje seksualne powinny być przyjmowane wyłącznie w porozumieniu z lekarzem. W szczególności leki takie jak Viagra mogą mieć negatywny wpływ na pracę serca, jeśli jest ono już osłabione.

Recenzja Erosept

Coraz więcej mężczyzn w Niemczech cierpi z powodu problemów z potencją. W tym przypadku, poszukiwanie odpowiedniego i skutecznego wzmacniacza seksualnego w Internecie jest bardzo trudne. Niestety, pojawia się coraz więcej nieskutecznych produktów. Klienci są wabieni jedynie pustymi obietnicami – tak jest niestety również w przypadku Erosept.

Ten produkt nie był przekonujący w naszym teście. Ponadto, wielu użytkowników również zgłosić swoje negatywne doświadczenia z tych kapsułek w Internecie. Z tego powodu nie możemy polecić tego seksualnego wzmacniacza naszym czytelnikom i możemy tylko dać Erosept negatywną ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *