Przejdź do treści

Cistat – Opinie i analiza produktu. Aktualna recenzja i dyskusje.

Cistat to nowy preparat, który obiecuje cierpiącym, że wreszcie będą mogli znów cieszyć się seksem, podbija obecnie niemiecki rynek i wywołuje zdziwienie na twarzach. W dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić życia wielu ludzi bez środków poprawiających sprawność seksualną, ponieważ problemy z poprawą sprawności seksualnej są coraz powszechniejsze i nie dotyczą tylko osób starszych.

Coraz więcej mężczyzn w młodym i średnim wieku również cierpi na tę przypadłość – np. wywołaną pracą lub codziennym stresem. Preparat ma mieć również działanie profilaktyczne przeciwko nowotworom jąder i prostaty. Oczywiście nie chcieliśmy polegać tylko na obietnicach producenta, więc przeprowadziliśmy badania, a nawet wykonaliśmy własny test. Dowiedz się tutaj, czy Cistat nas przekonał!

Spis treści

Co to jest Cistat?

Preparat ten jest środkiem wspomagającym funkcje seksualne opartym na naturalnych składnikach. Producent twierdzi, że naturalne składniki zawarte w jego produkcie mogą zwiększyć potencję, poprawić życie miłosne, a nawet zwiększyć jakość spermy użytkownika.

Mówi się, że dłuższa i twardsza erekcja jest możliwa, gdy Cistat jest przyjmowany regularnie. Suplement jest w postaci kapsułek i jest również powiedział, że jest w stanie mieć pozytywny wpływ na długość i obwód penisa.

Opinie Cistat

Ponieważ te roszczenia producenta brzmi bardzo obiecująco, chcielibyśmy teraz przedstawić Państwu kilka doświadczeń Cistat od użytkowników, które znaleźliśmy w trakcie naszych badań na różnych stronach internetowych, takich jak fora i media społecznościowe. Szczególnie ważne było dla nas znalezienie referencji od różnych osób i stron internetowych, abyśmy mogli przedstawić Państwu szeroki wachlarz opinii.

Użytkownik pisze na platformie społecznościowej, że przez wiele lat miał problemy z prostatą. Różne leki nie wykazywały żadnego efektu. Odkąd zażywa Cistat, jego objawy znacznie się zmniejszyły, a jego związek z partnerką odżył.

Inny klient jest najwyraźniej również entuzjastycznie nastawiony do Cistatu. Ten mężczyzna był w stanie złagodzić swoje najwyraźniej długotrwałe problemy z potencją dzięki preparatowi i teraz może wreszcie znów cieszyć się swoim życiem miłosnym.

Inny użytkownik najwyraźniej próbował już wiele, aby poprawić jakość swojej spermy, ale nic nie działało. Dzięki Cistatowi, on i jego żona mogą teraz spełnić swoje długo wyczekiwane pragnienie posiadania dzieci, zgodnie z jego świadectwem.

Test Cistat

Nie chcieliśmy jednak opierać się wyłącznie na wypowiedziach z (anonimowego) Internetu. Oczywiście, chcieliśmy się przekonać, czy te pozytywne doniesienia użytkowników są prawdziwe, więc postanowiliśmy przeprowadzić nasz własny test Cistat.

Aby to zrobić, zwróciliśmy się do naszych czytelników z prośbą o znalezienie ochotnika, który byłby skłonny przetestować Cistat wraz z nami i dla nas. Znaleźliśmy tę wolontariuszkę w styczniu, miała 47 lat. Od kilku lat cierpiał z powodu bardzo silnego parcia na mocz i częstego oddawania moczu, co było spowodowane powiększeniem prostaty.

Ponadto bardzo cierpiało jego libido, co często objawiało się zaburzeniami erekcji. Do tej pory żadne leki nie były w stanie mu pomóc, ponieważ cierpiał z powodu wielu różnych leków i bardzo silnych skutków ubocznych oraz reakcji nietolerancji. W związku z tym Jan miał naturalną nadzieję, że wynik naszego testu Cistat będzie pozytywny.

Tydzień 1

W pierwszym tygodniu nasz ochotnik zapoznał się z zasadami przyjmowania kapsułek Cistat. Producent podaje, że dwie kapsułki należy zażyć na godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym, popijając odpowiednią ilością wody. Zawarte w nim składniki mają zapewnić lepsze ukrwienie członka, a w dłuższej perspektywie ma się również poprawić funkcjonowanie gruczołu prostaty. Aby nasz tester nie zapomniał zażyć kapsułek, umieścił opakowanie i potrzebną wodę obok swojego łóżka na stoliku nocnym.

Czytaj również:  Urostom - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Tydzień 2

Nasz wolontariusz stwierdził po dwóch tygodniach testów, że jego popęd na mocz już się bardzo poprawił. Jego erekcja również stawała się coraz twardsza i bardziej uporczywa. Jak dotąd nasz wolontariusz nie doświadczył żadnych skutków ubocznych ani nietolerancji na Cistat. Zauważył również, że czuje się lepiej niż przed rozpoczęciem autotestu.

Tydzień 3

Po trzecim tygodniu samokontroli, nasz ochotnik zauważył, że jego parcie na mocz wróciło do normy. Musiał oddawać mocz znacznie rzadziej niż przed rozpoczęciem testu z Cistatem. Był bardzo zadowolony z tej zmiany w swoim życiu, ponieważ ciągłe parcie na mocz często dominowało w jego życiu w dzień i w nocy. Poza tym, jego życie miłosne jest na zupełnie nowym poziomie, powiedział nam z radością.

Tydzień 4

Według Jana, efekt działania Cistatu rozwijał się nadal po czwartym tygodniu testu. Ponownie znacznie poprawiło się jego parcie na mocz. Teraz może znowu chodzić do toalety jak w młodości. Ponadto, jego erekcja jest twardsza i dłużej trwa niż przed rozpoczęciem dobrowolnego samobadania preparatu. Według naszego wolontariusza, miał on również znacznie wyższy poziom energii w ciągu dnia. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z pozytywnych wyników naszego testu.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Cistat?

Wielu mężczyzn bardzo cierpi z powodu problemów z potencją, co często może mieć również negatywny wpływ na ich relacje partnerskie. Może to prowadzić do silnego zwątpienia w siebie, co często prowadzi do depresji. Dlatego chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom kolejną skuteczną alternatywę dla Cistatu.

To są kapsułki Ciraxin. Preparat ten zdołał już potwierdzić swoją skuteczność w licznych testach i badaniach, a także – jak wiemy z listów i pism od czytelników – cieszy się dużą popularnością wśród naszych czytelników.

Czy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Dla konsumentów bardzo ważne są oficjalne testy produktów, ponieważ tylko w ten sposób można stwierdzić, czy dany produkt rzeczywiście spełnia swoje obietnice. Podczas naszych badań nad Cistatem, przyjrzeliśmy się bliżej stronie internetowej producenta.

Stwierdza się tam, że skuteczność składników Cistat została oficjalnie przebadana. Istnieją również certyfikaty, które potwierdzają deklaracje producenta. Zgodnie z tym, preparat ten jest oficjalnie przebadanym produktem.

Stiftung Warentest jest znana z niezależnych opinii ekspertów, a jej recenzje produktów są wysoko cenione przez wielu ludzi. Jakiś czas temu niezależna organizacja konsumencka przetestowała różne środki poprawiające sprawność seksualną, takie jak Cistat, pod kątem ich skuteczności. Spośród nich niektóre wypadły dobrze, ale zdecydowana większość testowanych środków nie wypadła przekonująco. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej stronie internetowej organizacji.

Niestety, nie znaleźliśmy żadnych informacji o przeprowadzeniu badania przez Cistat Stiftung Warentest. Dlatego uważamy, że nie było jeszcze oficjalnego testu przeprowadzonego przez agencję badawczą. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że preparat jest nowy i dopiero niedawno pojawił się na rynku niemieckim.

Czytaj również:  Prolistin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Dla kogo przeznaczone są kapsułki Cistat?

Kapsułki Cistat są przeznaczone dla mężczyzn z problemami protastata i/lub zaburzeniami erekcji. Preparat ma na celu zapewnienie szybkiej ulgi. Według producenta, przyjmowanie kapsułek codziennie i regularnie może złagodzić problemy z erekcją i pragnienie oddawania moczu jest również powiedział, aby zmniejszyć zauważalnie. Wszyscy mężczyźni, którzy chcą mieć zdrowy układ płciowy i wzmocnione libido mogą skorzystać.

Stosowanie Cistat

Przyjmowanie kapsułek jest proste i łatwe do zintegrowania z codziennym życiem. Nawet w naszym teście własnym z udziałem ochotnika, który testował preparat przez 30 dni, przyjmowanie preparatu nie stwarzało żadnych problemów.

Producent podaje, że Cistat należy przyjmować na około godzinę przed stosunkiem płciowym, a dwie kapsułki należy popić odpowiednią ilością płynu. Ważne jest również, aby przechowywać kapsułki w widocznym miejscu, aby o nich nie zapomnieć. Do tego celu polecana jest sypialnia.

Według producenta preparat rozwija swoją pełną skuteczność dopiero po regularnym i długotrwałym stosowaniu. Preparat ma pomagać w walce z parciami na mocz, problemami z prostatą i erekcją. Jak w przypadku wszystkich tego typu preparatów, działanie Cistatu może być różne u różnych osób.

Podczas naszego autotestu, nasz ochotnik bardzo szybko zauważył pozytywne rezultaty na swoim ciele. Jednak niektórzy użytkownicy mogą potrzebować przyjmować Cistat przez okres dłuższy niż siedem dni, aby wystąpiła pełna skuteczność kapsułek.

Skład Cistat

Producent podaje, że za szybkie działanie i dobrą tolerancję odpowiadają naturalne składniki produktu. Z tego powodu podczas naszych badań sprawdziliśmy również te właśnie składniki. Opiszemy teraz poszczególne efekty działania poszczególnych składników Cistat:

  • L-arginina: Substancja ta wspomaga krążenie krwi. Skutkuje to silniejszą i dłużej utrzymującą się erekcją. L-arginina jest stosowana w wielu produktach zwiększających potencję i od dawna znana jest ze swojego pozytywnego wpływu na potencję. Odpowiednio, jest on również stosowany w innych formach środków wzmacniających potencję, na przykład w żelu Maral.
  • L-cytrulina: Ta substancja w Cistat pochodzi z arbuza. Powoduje on rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wchłaniają one wtedy więcej krwi, a co za tym idzie substancja ta przyczynia się również do znacznie twardszej i dłużej utrzymującej się erekcji.
  • Proszek Maca: Ten proszek jest ekstrahowany z rośliny maca. Rośnie w Peru i Boliwii i jest tam stosowany od kilku tysięcy lat przez ludzi w celu zwiększenia siły i wytrzymałości. Rdzenna ludność uważa, że roślina ta ma również działanie zwiększające potencję.
  • Wyciąg z pestek winogron: Oprócz zastosowania w produkcji leków, wyciąg ten w Cistat jest również stosowany w celu obniżenia ciśnienia krwi. To zwiększa przepływ krwi, co prowadzi do lepszego metabolizmu i poprawy erekcji.
  • Cytrynian cynku: Cytrynian cynku jest pozyskiwany z mięsa, ryb lub warzyw. Wiele badań wykazało już, że ma on uspokajający wpływ na funkcjonowanie pęcherza moczowego i może mieć również pozytywny wpływ na erekcję.

Skutki uboczne Cistat

Ze względu na czysto naturalne składniki, skutki uboczne są prawie niemożliwe. W internecie nie znaleźliśmy żadnych wzmianek o skutkach ubocznych lub nietolerancji preparatu. Nawet podczas naszego autotestu z udziałem ochotnika, w żadnym momencie nie wystąpiły efekty uboczne Cistat.

Nie można jednak wykluczyć, że preparat może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami lub innymi suplementami. Ponadto, jeśli masz znaną alergię na jeden lub więcej składników, należy powstrzymać się od przyjmowania go.

Czytaj również:  Prostect - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Gdzie kupić Cistat?

Nie musisz iść do apteki, dm lub Rossmanna, aby kupić Cistat. Ponieważ preparat można kupić wyłącznie w sklepie internetowym lub na oficjalnej stronie sprzedaży producenta. Wybraliśmy do naszego autotestu ze względu na lepszą cenę.

Zamówienie tam było łatwe i szybkie, a wysyłka bez zarzutu. Zalecamy, aby kapsułki Cistat kupować wyłącznie na oficjalnej stronie producenta lub w sklepie internetowym, o którym mowa. Apteki, zarówno lokalne jak i internetowe, nie sprzedają tego produktu.

Cena Cistat

Na oficjalnej stronie producenta, cena Cistat wynosi 39,00 euro. Tutaj otrzymujesz puszkę z 60 kapsułkami. Podczas naszego testu zamówiliśmy preparat w sklepie internetowym. Tam kapsułki są oferowane po niższej cenie. Cena tam jest tylko 34,90 euro i nie ma kosztów wysyłki dla zamówień o wartości powyżej 29 euro.

Znajdują się tam również różne oferty specjalne. W chwili obecnej, jeśli zamówisz dwa opakowania Cistatu, jedno otrzymasz za darmo. Jeśli zamówisz trzy opakowania, dwa opakowania otrzymasz gratis. Teoretycznie można kupić paczkę już za 21,54 euro.

Najczęściej zadawane pytania

Rozumiemy, że wiele osób ma wiele pytań przed zakupem lub użyciem po raz pierwszy nowego suplementu, takiego jak Cistat. Podczas naszych badań szukaliśmy najczęściej zadawanych pytań przez konsumentów i teraz chcielibyśmy je Państwu przedstawić i na nie odpowiedzieć:

Czy mogę podzielić się swoimi doświadczeniami na forum Cistat?

Podczas naszych intensywnych poszukiwań nie znaleźliśmy forum, na którym można by wymieniać się informacjami wyłącznie na temat tego produktu. Zakładamy zatem, że nie istnieje żadne forum poświęcone temu produktowi.

Czy kapsułki Cistat są również dostępne w postaci tabletek?

Obecnie preparat dostępny jest tylko w formie kapsułek. Nie znaleźliśmy sklepu internetowego, który oferuje ten preparat w formie tabletek. Niewielki rozmiar kapsułek sprawia, że są one bardzo łatwe do zażycia.

Czy istnieją jakieś podróbki Cistat?

Podczas naszych badań znaleźliśmy tylko jedną podróbkę. Została ona zaoferowana na internetowym portalu aukcyjnym. Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt, zawsze zamawiaj go bezpośrednio z oficjalnej strony producenta lub ze sklepu internetowego.

Analiza Cistat

Cistat i podobne suplementy stają się coraz ważniejsze, ponieważ coraz więcej mężczyzn cierpi z powodu problemów z prostatą i zmniejszającego się libido w tych dniach. Może to prowadzić do problemów z potencją, a w najgorszym wypadku nawet do zniszczenia związków. Aby temu zapobiec, producent wprowadził na rynek niemiecki nowy preparat.

Osoby dotknięte tym problemem mogą odzyskać potencję dzięki zażywaniu Cistatu i znacznie ograniczyć częste oddawanie moczu. W naszym teście własnym stwierdziliśmy, że najpierw ustąpiło pragnienie oddania moczu, a następnie znacznie wzrosło libido użytkownika. Efekty uboczne wydają się być bardzo rzadkie do nieistniejących.

Cena produktu jest również rozsądna w naszej opinii, a informacje, które znaleźliśmy na jego temat wywarły na nas poważne wrażenie. Na podstawie naszych testów i wyników badań, oceniamy ten naturalny seksualny wzmacniacz jako pozytywny. Dlatego dajemy mu wyraźną rekomendację kupna i oceniamy Cistat jako skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *