Przejdź do treści

Black Latte – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Black Latte to nowy suplement diety, który obecnie robi furorę w mediach. Z tego nowego cudownego produktu, producent obiecuje szybką utratę wagi bez konieczności przechodzenia na dietę lub zakończyć trudne programy fitness.

Niestety wiele osób w Niemczech cierpi na otyłość. Przyczyn jest wiele, ale konsekwencje otyłości nie powinny być lekceważone i mogą mieć poważne konsekwencje. Według producenta, istnieje proste rozwiązanie dla tych, których to dotyczy, a mianowicie Black Latte.

Black Latte – Oferta

Spis treści

Co to jest Black Latte?

Black LattePreparat w formie proszku jest nowym produktem dietetycznym, który obecnie podbija rynek niemiecki. Według producenta jest ku temu dobry powód, ponieważ: Black Latte jest najbardziej popularnym produktem odchudzającym wśród gwiazd i VIP-ów na całym świecie, przynajmniej tak twierdzi producent.

Naturalne składniki i węgiel aktywny mają powstrzymywać głód, przyspieszać metabolizm i – podobno – powodować szybką i skuteczną utratę wagi. Takie stwierdzenia naturalnie nas zaciekawiły i zbadaliśmy sprawę dalej.

Opinie Black Latte

Twierdzenia producenta o tym produkcie brzmią bardzo obiecująco na początku. Ale chcieliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat, więc postanowiliśmy poszukać w internecie doświadczeń związanych z Black Latte. Aby to zrobić, przeanalizowaliśmy oceny i recenzje użytkowników na różnych forach i w mediach społecznościowych.

Najpierw znaleźliśmy świadectwo pewnego mężczyzny w grupie na Facebooku. Opisuje tam, że przyjmuje suplement od 4 tygodni, ale stracił 350 g dopiero po rozpoczęciu joggingu. Nie wierzy, że suplement w ogóle przyczynił się do utraty wagi.

Znaleźliśmy również drugą opinię klienta o Black Latte w mediach społecznościowych. Młoda kobieta napisała tam, że zażywa suplement od ponad 3 tygodni i nie zauważyła żadnych efektów. Po około 14 dniach wystąpiły również skutki uboczne w postaci bólu głowy.

Na forum poświęconym zdrowiu natknęliśmy się na kolejne doniesienie o doświadczeniach z Black Latte. Pewna kobieta opisała tam swoje doświadczenia z preparatem. Ona również nie była w stanie schudnąć z pomocą proszku i teraz rozważa operację, aby w końcu osiągnąć swoją pożądaną wagę. Była oczywiście bardzo rozczarowana, że nie mogła schudnąć z preparatem.

Test Black Latte

Zeznania tych użytkowników nie odzwierciedlają tego, co producent obiecuje produkt na swojej stronie internetowej. Postanowiliśmy zatem przeprowadzić własny test Black Latte, aby sprawdzić działanie preparatu w praktyce. W tym celu zwróciliśmy się do naszych czytelników z prośbą o znalezienie ochotnika, który przetestowałby dla nas preparat przez okres czterech tygodni.

Spośród wielu odpowiedzi na nasz apel wybraliśmy Annę, 34 lata. W momencie rozpoczęcia testu Anna miała 1,68 metra wzrostu i ważyła 78 kilogramów. W tygodniowych odstępach czasu miała nam zdawać relację ze swoich doświadczeń i z Black Latte.

Tydzień 1

Najpierw omówiłyśmy z Anią dokładną procedurę testu. Według producenta, Black Latte może zastąpić jeden główny posiłek w ciągu dnia. Nasz ochotnik chętnie zgodził się postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Daliśmy więc Annie opakowanie preparatu i z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki.

Tydzień 2

Po drugim tygodniu naszego autotestu, nasza wolontariuszka powiedziała nam, że przyjmowanie Black Latte jest dla niej bardzo łatwe. Lunch został zastąpiony przez suplement, a przekąski przed telewizorem również musiały ustąpić miejsca napojowi z węglem aktywnym. Jednak Anna powiedziała nam również, że jeszcze nie schudła. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że pozytywne rezultaty będą widoczne już po trzecim tygodniu.

Czytaj również:  7 Slim krople – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Tydzień 3

Minął trzeci tydzień naszego autotestu. Byliśmy więc bardzo podekscytowani, mogąc usłyszeć, co nowego ma nam do powiedzenia nasz wolontariusz. Powiedziała nam, że w trzecim tygodniu po zażyciu produktu bolała ją głowa. Trwały one około 20 minut, zawsze, gdy Anna brała napój. Założyliśmy, że są to skutki uboczne Black Latte. Jednak pomimo regularnego stosowania w ciągu ostatnich trzech tygodni, nasz wolontariusz nie był w stanie stracić na wadze. Anna zgodziła się wypróbować suplement przez kolejny tydzień, zmienić nieco swoją dietę oraz uprawiać jogging co drugi dzień. To powinno jeszcze bardziej przyspieszyć jej metabolizm.

Tydzień 4

Teraz ostatni tydzień naszego dobrowolnego samobadania dobiegł końca. Przeprowadziliśmy z naszym wolontariuszem ostateczną kontrolę. Po zmianie diety i trzykrotnym joggingu w ciągu ostatniego tygodnia, Anna schudła 140 gramów. Wynik ten nie był jednak szczególnie pozytywny, ponieważ Black Latte nie miała prawie żadnego wpływu podczas naszego 30-dniowego autotestu. Podziękowaliśmy Annie za jej wysiłek, a następnie zakończyliśmy dobrowolny autotest. Oczywiście wszyscy życzylibyśmy sobie bardziej pozytywnego wyniku.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Black Latte?

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób cierpi na nadwagę i dlatego chce szybko i skutecznie schudnąć. Ponieważ działanie Black Latte nie potwierdziło się w naszym teście własnym, chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom inny preparat.


Ranking produktów na Odchudzanie - Maj 2022 r.

Ostatnia aktualizacja rankingu: 16.09.2023

 

Preparat ten jest oferowany w formie kapsułek i dlatego może być łatwo włączony do codziennego życia. Ponadto, udowodnił już swoją skuteczność w różnych testach i badaniach, a także jest bardzo popularny wśród naszych czytelników.

Na stronie producenta znajduje się wiele pozytywnych referencji od użytkowników tego produktu. Ci ludzie rzekomo wszyscy stracili na wadze z suplementu diety i pokazać przed i po zdjęciach ich sukcesów utraty wagi z Black Latte. Jednak podczas naszych badań nad tym suplementem zauważyliśmy, że wszystkie te zdjęcia są bardzo słabej jakości.

Teksty rzekomych użytkowników Black Latte również zawierają kilka błędów, więc wątpimy, że są prawdziwe. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej zdjęciom ludzi i udało nam się znaleźć wszystkie zdjęcia używane na innych stronach internetowych produktów dietetycznych. To samo zdjęcie kobiety jest użyte dla „Jenny, 24 lata” i dla „Mareike, 24” lata. Są to oczywiście tak zwane podróbki.

Producent reklamuje również na swojej stronie sprzedażowej, że Sandra Bullock, między innymi, schudła dzięki Black Latte. Tego, czy producent wykorzystuje wypowiedzi celebrytów tylko do celów reklamowych, mimo że nie odpowiadają one rzeczywistości, nie udało nam się udowodnić ponad wszelką wątpliwość.

Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji na temat Black Latte na żadnej innej stronie internetowej ani na stronach Instagrama celebrytów. Ponieważ jednak producent reklamuje się fałszywymi referencjami klientów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że oświadczenia celebrytów są również zmyślone. Jednak w tym momencie nie możemy tego udowodnić w 100%. Natrafiamy na takie wątpliwe metody reklamowe raz po raz, czego kolejnym przykładem są kapsułki Ultra Keto Slim.

Czytaj również:  Biostinex - Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Czy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat tego, czy Black Latte była już w przeszłości oficjalnie testowana. Można z tego wywnioskować, że działanie tego preparatu nie zostało jeszcze sprawdzone przez niezależny instytut badawczy. Badania kliniczne są wymienione na stronie internetowej producenta, ale nie znaleźliśmy żadnych dowodów na potwierdzenie tego stwierdzenia.

W przeszłości niezależna organizacja konsumencka wielokrotnie testowała różne suplementy diety. Niektóre produkty wypadły dobrze, a inne zostały ocenione gorzej. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej stronie internetowej Stiftung Warentest.

Nie udało nam się jednak znaleźć żadnych dodatkowych informacji na temat Black Latte Stiftung Warentest. Zakładamy zatem, że preparat nie był testowany przez niezależną organizację konsumencką, co jednak nie musi nic oznaczać, gdyż jest to produkt stosunkowo nowy na rynku.

Dla kogo Black Latte?

Dla wielu osób utrata wagi, a tym samym dłuższe zachowanie zdrowia jest pragnieniem serca. Black Latte jest wyraźnie skierowany do osób, które chcą schudnąć szybko i przypadkowo, bez wykonywania żadnych dodatkowych ćwiczeń lub zmiany diety.

Wiele osób ma stresujące życie codzienne i nie ma czasu na zajmowanie się takimi sprawami w szerokim zakresie. Według producenta, Black Latte jest rozwiązaniem dla osób dotkniętych tym problemem, ponieważ nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych wysiłków, aby skutecznie schudnąć.

Stosowanie Black Latte

Przyjęcie napoju jest bardzo proste. Potwierdził to również nasz autotest. Producent zaleca zastąpienie głównego posiłku i przekąsek po jednym napoju Black Latte. Ważne jest, aby pamiętać, że użytkownicy powinni przyjmować preparat przez co najmniej 30 dni, ponieważ tylko w ten sposób można osiągnąć pozytywny efekt. Jednak nasz autotest wykazał inny wynik.

Efekty Black Latte

Podczas naszych badań sprawdziliśmy również działanie proszku. Według producenta, efekt ten zawdzięczamy przede wszystkim wielu naturalnym składnikom. Jednak podczas naszych poszukiwań znaleźliśmy inne informacje na temat efektu Black Latte. Nasz autotest i opinie klientów, które widzieliśmy, każą nam wątpić, czy ten preparat w ogóle działa.

Skład Black Latte

Na swojej stronie internetowej producent przypisuje – rzekomo – szybkie i skuteczne działanie proszku składnikom pochodzenia naturalnego. W celu zrozumienia dokładnego sposobu działania różnych składników Black Latte, wymieniliśmy je dla Ciebie, wraz z krótkim wyjaśnieniem:

  • Omega-3: Ten składnik zwiększa hormon leptyny w organizmie człowieka. Hormon ten decyduje o tym, jak szybko tłuszcz jest rozprowadzany do komórek tłuszczowych. Nasz organizm nie potrafi sam wytwarzać kwasów omega-3, dlatego mogą być one dostarczane jedynie z pożywieniem.
  • L-karnityna: Ta substancja w Black Latte ma za zadanie usunąć tłuszcz pod skórą. Ponadto L-karnityna jest znana z tego, że działa bardzo dobrze w walce z cellulitem, ponieważ napina skórę i pomaga organizmowi schudnąć i stać się bardziej witalnym.
  • Mleko kokosowe: Ten składnik jest używany w Azji od wielu setek lat. Mleko kokosowe jest znane z tego, że oczyszcza organizm od wewnątrz. Jest on używany do rozbijania starego tłuszczu, który nie jest już potrzebny w organizmie i wokół bioder.
  • Węgiel aktywny: Ten składnik czarnej latte zapobiega w 80 procentach wchłanianiu tłuszczu z pożywienia. Ponadto, rozkład tłuszczu w organizmie staje się bardziej równomierny, a substancje toksyczne, takie jak substancje szkodliwe i akumulacja tłuszczu są usuwane z organizmu.
Czytaj również:  Keto Black - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Skutki uboczne Black Latte

Na stronie internetowej producenta nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat skutków ubocznych i ryzyka związanych z Black Latte. Jednak w przypadku suplementów diety zawsze mogą wystąpić reakcje nietolerancji. Podczas naszego autotestu, nasz ochotnik tester doświadczył bólu głowy w trzecim tygodniu po zażyciu suplementu.

Dlatego też, jeśli masz nietolerancję lub alergię na jeden lub więcej składników, powinieneś generalnie powstrzymać się od przyjmowania go. Poza tym preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Gdzie kupić Black Latte?

Aby kupić Black Latte, należy odwiedzić stronę internetową producenta. Produkt można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego. Podczas naszych poszukiwań znaleźliśmy ten produkt sporadycznie na eBayu. Jednak od czasu do czasu sprzedawane są tam podróbki. Niestety, nie udało nam się znaleźć preparatu w sprzedaży w drogeriach takich jak Rossmann czy dm.

Cena Black Latte

Oryginalna cena to 98 euro. Jednakże, dla naszego testu z wolontariuszem, byliśmy w stanie zamówić preparat za jedyne 49 euro. Producent twierdzi również na swojej stronie internetowej, że preparat i obniżona oferta są ograniczone. Jednak w naszych badaniach zawsze byliśmy w stanie zamówić produkt po obniżonej przez producenta cenie Black Latte.

Najczęściej zadawane pytania

Wielu użytkowników ma oczywiście pytania przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego suplementu diety. Dlatego podczas naszych badań sprawdziliśmy pięć najczęściej zadawanych pytań na temat Black Latte, odpowiedzieliśmy na nie i zebraliśmy je dla Ciebie w naszym dziale FAQ:

Czy jest dostępny w aptekach?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy informacji, że Black Latte jest sprzedawany przez apteki. Nie znaleźliśmy również żadnych informacji na ten temat na stronie producenta.

Czy mogę podzielić się moimi doświadczeniami z Black Latte na specjalnym forum?

Nie udało nam się znaleźć konkretnego forum na temat doświadczeń z tym konkretnym preparatem. Istnieją fora o tematyce „zdrowie” lub „odchudzanie”, ale nie ma forum poświęconego wyłącznie temu konkretnemu proszkowi.

Czy ten napój rzeczywiście nadaje się do odchudzania?

Producent twierdzi, że można stracić kilka kilogramów w ciągu 30 dni z Black Latte. Nie mogliśmy jednak potwierdzić tych stwierdzeń w trakcie naszych badań i musimy wątpić w skuteczność tego przygotowania.

Czy mogę sama zrobić Black Latte?

Do produkcji suplementu diety potrzebna jest duża wiedza chemiczna i biologiczna, którą posiadają tylko specjaliści z wykształceniem kierunkowym. Dlatego wydaje się mało prawdopodobne, aby można było wykonać produkt w domu, nawet gdyby miało się odpowiedni przepis.

Analiza Black Latte

Black Latte jest reklamowany przez producenta jako „ulubiony produkt odchudzający” wielu celebrytów i użytkowników. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej temu produktowi. Wiele opinii i recenzji w internecie sugeruje, że proszek nie jest skuteczny.

Nasz samodzielny test z udziałem ochotnika, który testował dla nas produkt przez 30 dni, również nie potwierdził jego skuteczności. Nie udało jej się schudnąć podczas okresu testowego. Z tych powodów oceniamy preparat jako nieskuteczny i dlatego nie możemy polecić Black Latte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *