Przejdź do treści

Bioslimin – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Jako samozwańczy spalacz tłuszczu, Bioslimin obiecuje stopić od 4 do 6 kilogramów masy ciała w ciągu 1 miesiąca. Według producenta, biorąc tabletki regularnie, powinno być możliwe jeszcze więcej. Zdaniem producenta nie należy się też spodziewać efektu jo-jo, a tabletki odchudzające również powinny mieć pozytywny wpływ na zdrowie. Dlatego przyjrzeliśmy się bliżej temu produktowi dietetycznemu i musieliśmy odkryć przerażające rzeczy dotyczące Bioslimin.

Spis treści

Co to jest Bioslimin?

BioSliminTo suplement diety, a dokładniej spalacz tłuszczu. Uważa się, że naturalny skład kapsułek Bioslimin stymuluje redukcję wagi. Według producenta pozwala to zrzucić kilka kilogramów w ciągu miesiąca.

Mówi się również, że naturalne składniki Bioslimin mają pozytywny wpływ na narządy ludzkie, takie jak serce. Szkodliwe złogi i toksyny mają zostać wypłukane z organizmu poprzez efekt dwufazowy.

BioSlimin – Oferta

Test Bioslimin

Oczywiście chcieliśmy się dowiedzieć, jak skuteczny jest preparat w praktyce. Dlatego przez 4 tygodnie przeprowadziliśmy test Bioslimin z ochotniczką. Test celowo przedłużono o 4 tygodnie, ponieważ chcieliśmy się dowiedzieć, czy preparat ma również działanie długofalowe, czy nie. Nasza osoba testująca Michelle ma 32 lata i przed rozpoczęciem autotestu miała 1,60 m wzrostu i ważyła 73 kg. Nasza testerka od kilku lat borykała się z nadwagą, co również wpłynęło na jej pewność siebie.

Tydzień 1: Utrata masy ciała

Na początku pierwszego tygodnia poinformowaliśmy naszego testera o prawidłowym stosowaniu preparatu Bioslimin. Według producenta należy codziennie przyjmować 2 kapsułki popijając odpowiednią ilością płynu. W ten sposób należy przyspieszyć metabolizm, a tym samym spalanie tłuszczu. Nasza osoba testująca dokładnie przestrzegała instrukcji producenta.

Pod koniec pierwszego tygodnia nie widzieliśmy żadnych zmian. Waga naszej testerki nie zmniejszyła się, ani jej zdrowie fizyczne nie uległo poprawie. Nasz badany miał nadzieję, że to się zmieni w nadchodzących tygodniach.

Tydzień 2: Utrata masy ciała

Drugi tydzień był podobny do poprzedniego. Nasz badany przyjmował 2 tabletki dziennie. Pod koniec drugiego tygodnia powrócił na wagę. Tu nie było żadnej zmiany wagi. Talia i biodra naszego testera również się nie zmieniły. Jej waga wciąż wynosiła 73 kg jak na początku naszego testu Bioslimin. Nasza badana osoba zgłosiła również, że pod koniec drugiego tygodnia miała kilka problemów trawiennych.

Tydzień 3: Utrata masy ciała

Zakończenie naszego trzeciego tygodnia również było rozczarowujące. Nie stwierdzono redukcji masy ciała. Zmierzyliśmy również ponownie obwód bioder i brzucha, aby dowiedzieć się, czy tabletki Bioslimin faktycznie nie wykazały żadnego efektu. Tutaj również nie mogliśmy znaleźć żadnej zmiany.

Tydzień 4: Utrata masy ciała

Czwarty tydzień był ostatnim tygodniem naszego autotestu. Postanowiliśmy zakończyć test Bioslimin w tym momencie, ponieważ nasz obiekt testowy borykał się z efektami ubocznymi. Zgłaszała regularne skurcze brzucha. Ponadto jej waga również nie zmniejszyła się w czwartym tygodniu.

Czytaj również:  W-Loss krople – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Bioslimin nie mógł nas przekonać ani w naszych badaniach, ani w naszym autoteście. Ponieważ na co dzień otrzymujemy zapytania od naszych czytelników dotyczące skutecznych produktów dietetycznych, chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę. To jest spalacz tłuszczu FatFix. Jest nie tylko tańszy, ale także znacznie skuteczniejszy. Ponadto preparat udowodnił już swoją skuteczność w kilku badaniach.

Zaletą tych tabletek odchudzających jest przyspieszenie metabolizmu i zmniejszenie uczucia głodu. W ten sposób jeszcze szybciej można osiągnąć pożądany efekt. Dodatkowo przy zamówieniu otrzymujesz gratis 2 puszki.

Czy są jakieś doświadczenia z Bioslimin lub oceny klientów?

Nasze doświadczenia z Purosalinem nie były szczególnie pozytywne w naszym autoteście. Dlatego podczas naszych badań zwracaliśmy również uwagę na inne raporty z doświadczeń w Internecie. Zauważyliśmy bezpośrednio, że większość użytkowników nie zauważyła żadnej poprawy. Ponadto część z nich musiała borykać się z efektami ubocznymi i później musiała być leczona przez lekarza.

Niektórzy klienci zgłaszają również, że zamówili produkt, ale nigdy go nie otrzymali, w związku z czym już zwrócili się do prawnika. W większości przypadków z doświadczenia Bioslimin wynika, że ​​preparat jest postrzegany przez większość użytkowników jako czysta strata pieniędzy. Większość użytkowników zdecydowanie nie poleciłaby tabletów swoim znajomym lub krewnym.

Coś, co szczególnie zaszokowało nas podczas naszych badań, to fakt, że Bioslimin reklamuje się fałszywymi raportami lekarskimi. Mówi się, że jest to rzekomy specjalista w dziedzinie diet. To reklamuje ten produkt na różnych stronach sprzedażowych producenta i opisuje go jako rzekome cudowne lekarstwo. Obecnie lepszą alternatywą jest Holisten który jest popularny w Polsce. Jego cena jest atrakcyjna dla polskich zainteresowanych.

Ten rzekomy specjalista nie jest wymieniony z imienia i nazwiska na żadnej z tych witryn. Wydało nam się to dziwne, dlatego intensywniej badaliśmy. Udało nam się ustalić, że zdjęcie pochodzi ze znanej i publicznej bazy danych obrazów. Dlatego nie można zakładać, że jest to prawdziwy specjalista.

Kolejna „opinia eksperta” rzekomego prof. Erika Wagnera jest reklamowana na innej stronie sprzedażowej. Mówi się, że jest to lekarz, który podobno pomógł już wielu pacjentom z kapsułkami. Jednak bardziej szczegółowych informacji o tym rzekomym leku nie można znaleźć na stronie sprzedaży. Należy zatem oczekiwać, że jest to również fałszywa opinia lekarza.

Raporty z doświadczeń są dobre i ważne, ponieważ dają zainteresowanym stronom przegląd tego, jak skuteczny jest produkt. Podczas naszych badań musieliśmy jednak wątpić w autentyczność opinii Purosalina. Są to podobno zadowoleni klienci, o których mówi się, że schudli w bardzo krótkim czasie dzięki preparatowi.

Niestety, udało nam się również znaleźć zdjęcie, z którym było reklamowane, w bazie danych obrazów. Ponadto pisownia i gramatyka recenzji Bioslimin były bardzo słabe. Dlatego musimy założyć, że te raporty nie odzwierciedlają prawdziwej opinii klientów. Niestety, coraz więcej wątpliwych producentów korzysta z tego sposobu sprzedaży. Udało nam się odkryć podobne podejście w przypadku produktu Holisten.

Czytaj również:  Fensanis – Opinie i aktualna analiza produktu

Dla kogo są kapsułki?

Według producenta Bioslimin powinien być przeznaczony dla każdego, kto chce zrzucić kilka kilogramów w ciągu kilku tygodni. Ani wiek, ani płeć nie powinny odgrywać tutaj roli. Według informacji producenta tabletki odchudzające mogą więc być przyjmowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Bioslimin?

W naszych badaniach zawsze zwracamy szczególną uwagę na to, czy istnieją raporty z testów i / lub badań dla produktu. Zapewniają one lepszy wgląd w skuteczność produktu. Nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych raportów z badań ani testów dla Bioslimin.

Czy kapsułki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Niezależna organizacja konsumencka wielokrotnie testowała w przeszłości różne spalacze tłuszczu i produkty dietetyczne. Większość produktów została oceniona negatywnie ze względu na brak skuteczności. Podczas naszych badań nie mogliśmy jednak znaleźć żadnych wskazówek, że Bioslimin został już przetestowany i oceniony przez Stiftung Warentest.

Dawkowanie Bioslimin

Podczas naszych badań zauważyliśmy również negatywnie, że producent podaje różne informacje o spożyciu Bioslimin na różnych stronach sprzedażowych. To również budzi wątpliwości co do powagi producenta. W większości przypadków producent zaleca przyjmowanie co najmniej 2 kapsułek dziennie z odpowiednią ilością płynu. Kiedy te kapsułki należy wziąć, jest również opisane inaczej na stronie sprzedaży do strony sprzedaży.

Według producenta, aby zażywać Bioslimin nie trzeba rozmawiać z lekarzem, ponieważ produkt składa się z naturalnych składników. Zalecamy jednak przynajmniej sprawdzenie, czy masz nietolerancję składnika. W takim przypadku mogą wystąpić skutki uboczne i komplikacje.

Efekty Bioslimin

Producent opisuje efekt Bioslimin jako efekt dwufazowy. W pierwszej fazie należy odtruć organizm tabletkami. Celem jest pozbycie się z organizmu jak największej ilości szkodliwych złogów i toksyn. Według producenta to właśnie te toksyny hamują metabolizm, a tym samym także spalanie tłuszczu.

Pierwsza faza ma na celu optymalne przygotowanie organizmu do drugiej fazy, czyli automatycznego spalania tkanki tłuszczowej. Ciało powinno być wtedy w stanie spalać nadmiar tkanki tłuszczowej przez całą dobę, bez ćwiczeń na siłowni i diet. Nie możemy jednak potwierdzić efektu Bioslimin.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie wystąpi efekt Bioslimin. Strona sprzedażowa opisuje, że w ciągu miesiąca można schudnąć od 4 do 6 kilogramów. Inna strona sprzedażowa głosi, że w ciągu 28 dni można schudnąć 14 kilogramów. Nie mogliśmy znaleźć żadnych zmian w naszym autoteście, mimo że nasz tester brał tabletki przez 4 tygodnie.

Skład Bioslimin

Skład produktu dostarcza informacji o tym, jak skuteczny jest preparat. Dlatego wymieniliśmy dla Ciebie różne składniki Bioslimin i bardziej szczegółowo wyjaśniliśmy ich wpływ na organizm.

  • Wyciąg z owoców Garcinia Cambogia: Jest to owoc z wieloma przeciwutleniaczami, znany od dawna w Ameryce Południowej. Powinien nie tylko pomagać w walce z otyłością, ale także działać profilaktycznie.
  • Ekstrakt z : ziaren zielonej kawy – Zielona kawa jest najbardziej znana ze swojej naturalnej kofeiny. Pomaga to przyspieszyć metabolizm, a także poprawia koncentrację. Celem jest zapobieganie odkładaniu się tłuszczu i obniżanie poziomu cholesterolu dzięki dobrej zawartości składników odżywczych. Jednak przyjmowanie preparatu Bioslimin nie powoduje żadnego z tych sposobów działania.
  • Ekstrakt z owoców chińskiego rozdrobnionego kosza: ten ekstrakt z Azji jest najbardziej znany ze swojego działania stabilizującego. Pomaga w utrzymaniu pożądanej wagi. Ponadto należy poprawić trawienie.
Czytaj również:  Keto Black - Opinie i efekty oraz aktualna Analiza

Skutki uboczne Bioslimin

Według producenta efekty uboczne Bioslimin są wykluczone. Ponieważ jest to produkt zawierający wyłącznie naturalne składniki, powinien być dobrze tolerowany przez wszystkich. Jednak podczas naszych badań udało nam się znaleźć wiele doniesień, że użytkownicy byli nadwrażliwi lub nawet uczuleni na tabletki. Nasz tester również zmagał się z bólem brzucha w ostatnim tygodniu testu. Dlatego wskazane jest uważne przeczytanie składników tabletek.

Gdzie kupić Bioslimin?

Jeśli chcesz kupić Bioslimin, możesz to zrobić tylko na stronie producenta. Ze względu na brak PZN preparat nie jest oferowany w aptekach. W trakcie naszych badań nie znaleźliśmy żadnych przesłanek, że tabletki odchudzające można kupić w innym sklepie internetowym, takim jak Amazon czy Ebay. To również sprawiło, że zwątpiliśmy w powagę producenta.

Cena Bioslimin

Podczas naszych badań udało nam się znaleźć 2 punkty sprzedaży, z których każda oferuje inną cenę Bioslimin. Na stronie internetowej oferowane jest 60 kapsułek w cenie 75,00 euro. Powinna to być cena po obniżonej cenie, ponieważ pierwotna cena powinna wynosić 150,00 euro. Jednak na innej stronie sprzedaży te same 60 tabletek są oferowane w cenie 67,00 euro.

Często Zadawane Pytania

W przeszłości wielokrotnie otrzymywaliśmy pytania od mężczyzn i kobiet dotyczące preparatu Bioslimin i jego skutków. Dlatego poniżej wymieniliśmy najczęściej zadawane pytania i staraliśmy się odpowiedzieć na nie tak dokładnie, jak to możliwe.

  • Czy Bioslimin naprawdę działa?
  • Czy są jakieś niebezpieczeństwa związane z przyjmowaniem Bioslimin?
  • Czy zamówienie Bioslimin jest bezpieczne?
  • Gdzie mogę zamówić Bioslimin?
  • Czy dostawca Bioslimin ma reputację?

Ocena Bioslimin

Podsumowując, nie mogliśmy zaklasyfikować Bioslimin jako skutecznego. Testowaliśmy ten preparat z ochotniczką przez 4 tygodnie i nie mogliśmy znaleźć żadnej utraty wagi. Nasze negatywne doświadczenia zostały poparte kolejnymi raportami z doświadczeń w Internecie.

Tym, co sprawiło, że zwątpiliśmy w powagę w szczególności producenta, jest to, że reklamuje się fałszywymi raportami z doświadczeń i raportami lekarzy na stronach sprzedaży. Dlatego nie możemy rekomendować preparatu Bioslimin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *